Sepetim (0) Toplam: 0,00
%21
Emin Yayınları - Renkli Kitaplar | Fotoğrafik Arapça | Hüseyin Günday

Fotoğrafik Arapça

Etiket Fiyatı : 30,00
İndirimli Fiyat : 23,70
Kazancınız : 6,30
Taksitli fiyat : 9 x 2,83
9786059464024
744521
Fotoğrafik Arapça
Fotoğrafik Arapça
Emin Yayınları - Renkli Kitaplar
23.70

Fotoğrafik Arapça, günlük hayatta en çok karşılaşılan durumlara ilişkin ihtiyaç duyacağınız yaklaşık 300 cümle kalıbını bir arada sunmaktadır. Fotoğrafik Arapça sadece kalıpları alt alta sıralayıp hafızanızı bunları ezberlemeye zorlamaz. Bunun yerine, en etkili modern öğretim tekniklerinden görsel zekâ ve fotografik hafıza tekniklerini kullanır. Bu sayede zihin görsel olan ile sözel olan arasında kuvvetli bir bağ kurar, hangi durumda ne söylenileceği ise verilen canlı sahneler sayesinde bellekte daha kalıcı olur.

Kitapta yer alan resimler büyük oranda mizahi bağlam içerir, okurun kitaba odaklanmasına yardımcı olan bu husus, dil öğrenme sürecini işkence olmaktan çıkıp bir eğlenceye dönüştürür. Fotoğrafik Arapça her sayfada temel bir kalıba odaklanır. Ancak aynı anlamı veren alternatif kalıplar varsa bunlar da ikinci veya üçüncü ifade biçimi olarak belirtilir Bazı selamlama, dua ve temenni cümleleri, bunlara karşılık olarak verilen kalıp ifadelerle birlikte zikredilmiştir. Bu modelde ise adayın mini diyaloglara alıştırılması hedeflenmiştir. Arapça cümlelerin altına bunların nasıl telaffuz edilip okunacağına dair birer satır eklenmiş, bu vesileyle sesletime de destek olunmuştur.

Son olarak, elinizdeki çalışma bir başucu kitabı olarak görülmeli ve baştan sona bitirilmiş olsa dahi zaman zaman hızlı göz atmalarla kalıplar iyice pekiştirilmelidir.

Kapat