Sepetim (0) Toplam: 0,00
%20
Onur Kitap | Gizemli Robot Fabrikası | Leyla Karaca

Gizemli Robot Fabrikası

Etiket Fiyatı : 15,00
İndirimli Fiyat : 12,00
Kazancınız : 3,00
Taksitli fiyat : 9 x 1,43
9786052141014
798848
Gizemli Robot Fabrikası
Gizemli Robot Fabrikası
Onur Kitap
12.00

Yaz tatilinde kamp yapan Oruç Reis, Cesur, Ertunga ve Cengaver adlı dört çocuk yakınlarda gizemli bir robot fabrikası olduğunu keşfederler. Üstelik fabrikada kendi adlarını taşıyan robotlar vardır. Dalgıç robot Oruç Reis 1470, her tür araba modeline dönüşebilen robot Ertunga XC 360, yıldızların nefes alıp almadığını merak eden uzay robotu Cesur Z 33 ve Canavar Cengaver!

Dalgıç robot Oruç Reis'in Karadeniz'de batık bulduğu gün Bay Zehir profesör İhtişam'dan kendisi için bir canavar robot yaratmasını ister. Bay İhtişam onun istediğini kendi yöntemleriyle yapacaktır. Ama hiç hesapta olmayan bir şey olur ve işler kontrolden çıkar. Bu sırada robotlar ve çocuklar arasında arkadaşlık başlamıştır.

Eski karısının robotunu yapan El-Cezeri hayranı çılgın Profesör Bay İhtişam ve onun şirin robot yatağı Baykuş, profesörün asistanı parlak zekâlı genç adam Çetin Ceviz, mutfak robotu şaşkın Şapşeker, Masal 919, Robot Haramiler, işi fabrikanın duvarlarına ağ örmek olan savaşçı gezer robot Örümcek 8… Temizlik robotu Titiz 89, Kurabiye 212, kötü adam Zehir ve onun fabrikadaki casusu Haydut 77 ve elbette Kristina Barataşvili'nin kıskandığı kendi robotu Kristina… Daha neler mi var? Mikro robotlar, Kumpir Kumanya ve robotlardan oluşan Şamata Müzik Ekibi! Temposu hiç düşmeyen neşeli ve şaşırtıcı bir macera, insan ve robotun arkadaşlığı üzerine sevgi dolu, sürükleyici bir serüven… Çocuklara ve bir de çocukluğunu yitirmemiş büyüklere…

Kapat