Sepetim (0) Sepetimi Göster
%30
Efil Yayınevi| Halkla İlişkiler 2.0 | Özlem Aşman Alikılıç

Halkla İlişkiler 2.0Sosyal Medyada Yeni Paydaşlar, Yeni Teknikler

18,80 TL
- +
26,85 TL
%30
Sepete Ekle
Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Halkla İlişkiler 2.0
Halkla İlişkiler 2.0 Sosyal Medyada Yeni Paydaşlar, Yeni Teknikler
Efil Yayınevi
18.80
Halkla ilişkiler 2.0ın dünyasına hoşgeldiniz Halkla ilişkiler, internet ve sosyal medya ile sadece yakınlaşmakla kalmadı, sıkı bir işbirliğine girdi. Bu işbirliği aslında hedef kitleler ile kurum ve marka işbirliğini de temsil etmekte. Bugün iletişimciler, halkla ilişkiler uzmanları internet ve sosyal medya teknolojilerini kullanarak paydaşlarıyla etkileşim içine giriyor, kurum ve markalar da paydaşlarıyla sohbet ederek bağlantıda kalıyorlar. Yeni Paydaşlar, yeni teknikler Özlem Aşman Alikılıç, Halkla İlişkiler 2.0: Sosyal medyada Yeni paydaşlar, Yeni Teknikler adlı kitabında, kurumları, halkla ilişkiler uzmanlarını, ajansları ve öğrencileri; sosyal medyada çevrimiçi paydaşlar ve yeni halkla ilişkiler teknikleri ile buluşturuyor. Bu kitapta neler var? Podcastten VODlara, VNR ve Sosyal Medya basın bülteni hazırlamaktan, sosyal medya ölçümlemesine kadar; uzun soluklu sohbetler inşa edilmesinden, çevrimiçi fırsatlar yaratmaya; uygulamaya yönelik her tür tarif, açıklama, yöntem; halkla ilişkiler temelli teorik kuramların gerçek yaşamla buluşmasından, güncel ve reel uyarlamalara kadar halkla ilişkiler ve iletişim dünyasına dair pek çok bilgi var.
 • Açıklama
  • Halkla ilişkiler 2.0ın dünyasına hoşgeldiniz Halkla ilişkiler, internet ve sosyal medya ile sadece yakınlaşmakla kalmadı, sıkı bir işbirliğine girdi. Bu işbirliği aslında hedef kitleler ile kurum ve marka işbirliğini de temsil etmekte. Bugün iletişimciler, halkla ilişkiler uzmanları internet ve sosyal medya teknolojilerini kullanarak paydaşlarıyla etkileşim içine giriyor, kurum ve markalar da paydaşlarıyla sohbet ederek bağlantıda kalıyorlar. Yeni Paydaşlar, yeni teknikler Özlem Aşman Alikılıç, Halkla İlişkiler 2.0: Sosyal medyada Yeni paydaşlar, Yeni Teknikler adlı kitabında, kurumları, halkla ilişkiler uzmanlarını, ajansları ve öğrencileri; sosyal medyada çevrimiçi paydaşlar ve yeni halkla ilişkiler teknikleri ile buluşturuyor. Bu kitapta neler var? Podcastten VODlara, VNR ve Sosyal Medya basın bülteni hazırlamaktan, sosyal medya ölçümlemesine kadar; uzun soluklu sohbetler inşa edilmesinden, çevrimiçi fırsatlar yaratmaya; uygulamaya yönelik her tür tarif, açıklama, yöntem; halkla ilişkiler temelli teorik kuramların gerçek yaşamla buluşmasından, güncel ve reel uyarlamalara kadar halkla ilişkiler ve iletişim dünyasına dair pek çok bilgi var.
   Stok Kodu
   :
   9786054334988
   Ebad
   :
   16.00x24.00
   Sayfa Sayısı
   :
   218
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2011-10
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   2. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yazara Ait Diğer Kitaplar
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat