Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Erkam Yayınları | Hayatımıza Yön Veren 111 Hayat Ölçüsü (4 Kitap) | Mu

Hayatımıza Yön Veren 111 Hayat Ölçüsü (4 Kitap)

Etiket Fiyatı : 16,50
İndirimli Fiyat : 11,55
Kazancınız : 4,95
9789944838375
742662
Hayatımıza Yön Veren 111 Hayat Ölçüsü (4 Kitap)
Hayatımıza Yön Veren 111 Hayat Ölçüsü (4 Kitap)
Erkam Yayınları
11.55
Hz.Ebubekir 111 Hayat Ölçüsü ; 264 Sayfa
Hz.Ömer 111 Hayat Ölçüsü ; 272 Sayfa
Hz.Osman 111 Hayat Ölçüsü ; 232 Sayfa
Hz.Ali 111 Hayat Ölçüsü ; 256 Sayfa
Hz. Ebubekir'den 111 Hayat Ölçüsü

İki Cihan Güneşi Efendimizin en yakınında bulunmuş yol arkadaşları, can yoldaşları... Birbirinden değerli bu üç kitapta, reşîd halifelerin şemailini, kısaca hayatlarını ve özenle seçilmiş hatıralarını bir arada bulacaksınız... Kalplerimizde taht kurmuş güzel insanların hatıraları bu kadar yalın anlatılmamıştı. Mesajları bu netlikte ümmete aktarılmamıştı. Murat Kaya'nın akıcı üslubuyla, gül kokulu hatıraları bir çırpıda okuyabilirsiniz.

Hz. Ömer'den 111 Hayat Ölçüsü111 Hâtıra Serisi İki Cihan Güneşi Efendimizin en yakınında bulunmuş yol arkadaşları, can yoldaşları... Birbirinden değerli bu üç kitapta, reşîd halifelerin şemailini, kısaca hayatlarını ve özenle seçilmiş hatıralarını bir arada bulacaksınız... Kalplerimizde taht kurmuş güzel insanların hatıraları bu kadar yalın anlatılmamıştı. Mesajları bu netlikte ümmete aktarılmamıştı. Murat Kaya'nın akıcı üslubuyla, gül kokulu hatıraları bir çırpıda okuyabilirsiniz.


Hz. Osman'dan 111 Hayat Ölçüsü
111 Hâtıra Serisi İki Cihan Güneşi Efendimizin en yakınında bulunmuş yol arkadaşları, can yoldaşları... Birbirinden değerli bu üç kitapta, reşîd halifelerin şemailini, kısaca hayatlarını ve özenle seçilmiş hatıralarını bir arada bulacaksınız... Kalplerimizde taht kurmuş güzel insanların hatıraları bu kadar yalın anlatılmamıştı. Mesajları bu netlikte ümmete aktarılmamıştı. Murat Kaya'nın akıcı üslubuyla, gül kokulu hatıraları bir çırpıda okuyabilirsiniz.


Hz. Ali'den 111 Hayat ÖlçüsüHz. Ali taçocukluğundan itibaren Peygamber Efendimiz'in elinde yetişen; ilmi, hikmeti, ameli, ahlâkı ve hizmetiyle gönüllere taht kuran nâdide bir İslâm bahâdırıdır. Allah'ın şerefli bir kulu, Peygamber Efendimiz'in en yakın akrabalarından biri, dâmâdı ve dördüncü halîfesi; ümmet-i Muhammed'in de gözbebeğidir.
Hz. Ali'nin, Rasûlullâh Efendimiz'in terbiyesiyle kemâle eren mâneviyat âlemi engin bir derya hâlini almış, ilâhî aşkla dalgalandıkça fazilet ve kemâlinden bütün ümmet-i Muhammed istifâde etmiştir.

Elinizdeki eserde Hz. Ali'nin faziletini, ilmini ve ahlâkını gösteren bazı hâtıralar okuyacaksınız. Bunları zihnimizde topladığımızda, onun ruh portresi ana hatlarıyla ortaya çıkmış olacaktır.
Kapat