Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Önemli Kitap | Hayatımızı Kolaylaştıran Ayetler ve Öyküler - 1 | Recep

Hayatımızı Kolaylaştıran Ayetler ve Öyküler - 1Kul Olmak, Dostluk, Hayatı Paylaşmak

Etiket Fiyatı : 16,00
İndirimli Fiyat : 11,20
Kazancınız : 4,80
Taksitli fiyat : 9 x 1,43
Havale/EFT ile : 10,94
9786055900700
673373
Hayatımızı Kolaylaştıran Ayetler ve Öyküler - 1
Hayatımızı Kolaylaştıran Ayetler ve Öyküler - 1 Kul Olmak, Dostluk, Hayatı Paylaşmak
Önemli Kitap
11.20

Bundan sonra söz; ayetlerde ve onları zihnimize yakınlaştıracak olan ibret dolu öykülerde…

Kainatın yaratıcısı olan Allah, yaratmış olduğu muhteşem eserleri ve rahmetinin süslü meyveleriyle kendini bildiriyor ve tanıtıyor. Aynı zamanda sonsuz ikram ve ihsanıyla da bizlere olan muhabbetini gösteriyor. Bütün bunlara karşılık insan; Yaratıcısını iman ile tanıyıp, ibadet ile kendini O'na sevdirmezse, ne kadar büyük kayıpta olacağını, kâinatın yaratılışından beri bütün mukaddes kitaplar ve peygamberler haykırmaktadır.

Gazeteci Yazar Recep Bozdağ'ın, Yaratıcımızı daha iyi tanımak ve kendimizi, O'na daha çok sevdirebilmek maksadıyla hazırlamış olduğu Hayatımızı Kolaylaştıran Ayetler ve Öyküler Dizisi' nin ilk iki kitabının tek cilt halinde basilmiş hali şu anda elinizde.

Kitabın içindeki üç bölümde; “Kul Olmak- Dostluk ve Hayatı Paylaşmak” konuları, konu başlıkları altında derlenmiş, ayetler ve öyküler bulacaksınız.

Bu ayetler ve öyküleri okurken kimi zaman sevinci, kimi zaman hüznü, kimi zaman da pişmanlığı okuyarak, insanın Yaratıcısını daha iyi tanımasına, sevmesine ve hayatını kolaylaştırmasına dair açılan pencereler bulacaksınız.

Kapat