Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Önemli Kitap | Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküler 1- 2 (Tek

Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküler 1- 2 (Tek Cilt)Allah'a Yakın Olmak, Arkadaşlık, Birlikte Yaşamak, Huzurlu Aile, Çocuklarımız, Helal Kazanç

Etiket Fiyatı : 29,00
İndirimli Fiyat : 20,30
Kazancınız : 8,70
Taksitli fiyat : 9 x 2,37
9786055109660
667054
Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküler 1- 2 (Tek Cilt)
Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküler 1- 2 (Tek Cilt) Allah'a Yakın Olmak, Arkadaşlık, Birlikte Yaşamak, Huzurlu Aile, Çocuklarımız, Helal Kazanç
Önemli Kitap
20.30

Bundan sonra söz; hadislerde ve onları zihnimize yakınlaştıracak olan ibret dolu öykülerde

Kâinatın yaratıcısı olan Allah, yaratmış olduğu muhteşem eserleri ve rahmetinin süslü meyveleriyle kendini bildiriyor ve tanıtıyor. Aynı zaman da sonsuz ikram ve ihsanıyla da bizlere olan muhabbetini gösteriyor. Bütün bunlara karşılık insan; Yaratıcısını iman ile tanıyıp, ibadet ile kendini O'na sevdirmezse, ne kadar büyük kayıpta olacağını, kâinatın yaratılışından beri bütün mukaddes kitaplar ve peygamberler haykırmaktadır.

Gazeteci Yazar Recep Bozdağ'ın, Yaratıcımızı daha iyi tanımak ve kendimizi, O'na daha çok sevdirebilmek maksadıyla hazırlamış olduğu Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküler Dizisi' nin ilk iki kitabının tek cilt halinde basilmiş hali şu anda elinizde.

Dizinin birinci kitabında; Allah'a Yakın Olmak- Arkadaşlık ve Birlikte Yaşamak konuları, ikinci kitap'ta ise; Huzurlu Aile- Çocuklarımız ve Helal Kazanç konulu hadisler ve öyküleri okurken kimi zaman sevinci, kimi zaman hüznü, kimi zaman da pişmanlığı okuyarak, insanın Yaratıcısını daha iyi tanımasına, sevmesine ve hayatını kolaylaştırmasına dair açılan pencereler bulacaksınız.

Kapat