Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Önemli Kitap | Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküleri - 1 | Rec

Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküleri - 1

Etiket Fiyatı : 16,00
İndirimli Fiyat : 11,20
Kazancınız : 4,80
9786055900724
673376
Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküleri - 1
Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküleri - 1
Önemli Kitap
11.20

Bundan sonra söz; hadislerde ve onları zihnimize yakınlaştıracak olan ibret dolu öykülerde…

Kainatın yaratıcısı olan Allah, yaratmış olduğu muhteşem eserleri ve rahmetinin süslü meyveleriyle kendini bildiriyor ve tanıtıyor. Aynı zaman da sonsuz ikram ve ihsanıyla da bizlere olan muhabbetini gösteriyor. Bütün bunlara karşılık insan; Yaratıcısını iman ile tanıyıp, ibadet ile kendini O'na sevdirmezse, ne kadar büyük kayıpta olacağını, kâinatın yaratılışından beri bütün mukaddes kitaplar ve peygamberler haykırmaktadır.

Gazeteci Yazar Recep Bozdağ'ın, Yaratıcımızı daha iyi tanımak ve kendimizi, O'na daha çok sevdirebilmek maksadıyla hazırlamış olduğu Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküler Dizisi' nin ilk iki kitabının tek cilt halinde basilmiş hali şu anda elinizde.

Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküler dizisinin birinci kitabı olan bu eserde, “Allah'a Yakın Olmak, Arkadaşlık ve Birlikte Yaşamak” konulu hadisler ve öyküleri okurken kimi zaman sevinci, kimi zaman hüznü, kimi zaman da pişmanlığı okuyarak, insanın Yaratıcısını daha iyi tanımasına, sevmesine ve hayatını kolaylaştırmasına dair açılan pencereler bulacaksınız.

Kapat