Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Önemli Kitap | Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküleri - 2 | Rec

Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküleri - 2

Etiket Fiyatı : 11,11
İndirimli Fiyat : 7,78
Kazancınız : 3,33
Taksitli fiyat : 9 x 1,00
Havale/EFT ile : 7,60
9786055900731
673374
Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküleri - 2
Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküleri - 2
Önemli Kitap
7.78

Kâinat, kusursuz ve mükemmel olarak işleyen bir düzene sahip. Elbette bu düzen, kâinat sahibinin her şeyi bilerek, görerek ve hikmetle tasarruf yaptığını ispat ediyor.

  • Madem yapan bilir, elbette bilen konuşur.
  • Madem konuşacak, elbette şuur sahibi ve konuşmayı bilen insan nev'i ile konuşacak.
  • İnsan nev'i içinde de, dost ve düşmanın ittifakı ile dürüstlüğünden şüphe edilmeyen Hz. Muhammed (say) ile konuşacak ve konuşmuş.
  • Hz. Muhammed'de (say) bizlere kainatın yaratılış maksadını, hikmetlerini ve Hz. Allah'ın (cc) bizlerden neler istediğini bildirmiştir.

Gazeteci-Yazar Recep Bozdağ'ın, Yaratıcımızın isteklerini daha iyi anlayıp, kulluk bilincimizi kuvvetlendirmek amacı ile hazırlamış olduğu bu eser "Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküleri" dizisinin ikinci kitabı. Bu kitap'ta; "Huzurlu Aile, Çocuklarımız ve Helal Kazanç" isimli başlıklar altında derlenmiş hadisler ve öyküleri bulacağız.

Bu hadisler ve öyküleri okurken kimi zaman sevinci, kimi zaman hüznü, kimi zaman da pişmanlığı okuyacağız. Bu okumalar da, Yaratıcımızı daha iyi tanımamıza, sevmemize ve muhabbetimizin artmasına dair açılan pencereler bulacağız.

Bundan sonra söz; hayatımızı daha çok kolaylaştıracak hadislerde ve onları zihnimize yakınlaştıracak olan gül kokulu öykülerde...

Kapat