Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Tutku Yayınevi | Hz. Ali'nin Liderlik Sırları ve Hitabet Sanatı | Adem

Hz. Ali'nin Liderlik Sırları ve Hitabet Sanatı

Etiket Fiyatı : 9,95
İndirimli Fiyat : 6,97
Kazancınız : 2,98
9786054308019
590024
Hz. Ali'nin Liderlik Sırları ve Hitabet Sanatı
Hz. Ali'nin Liderlik Sırları ve Hitabet Sanatı
Tutku Yayınevi
6.97

Liderler, yöneticiler, eğitimciler, girişimciler, öğrenciler ve kendi kendinin lideri olmayı hedefleyen herkes için bir başucu kitabı…

İki lider yaratan kitap!

Merhum 8'inci Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın kardeşi Korkut Özal, abisinin liderlik sırrını Hazreti Hz. Ali'nin kitabına borçlu olduğunu söyledi. Özal, 'Turgut Bey ülkeyi bu kitapla yönetti; Tayyip de bu kitapla büyüdü' dedi. Özal ile Erdoğan'ın ortak noktalarının temelini bu kitabın oluşturduğunu belirten Korkut Özal, Hz. Ali'nin öğütleri ve felsefesinin, çok büyük değer taşıdığını ifade etti. Özal, 'Bütün yöneticiler bu kitabı okumatlı' tavsiyesinde bulundu.
-- Nuray Başaran, Akşam Gazetesi

Machiavelli rafa, Hz. Ali başucuna! 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın kardeşi Korkut Özal'ın açıklamasına göre başbakan R. Tayip Erdoğan'ın başucu kitabı Hz. Ali'nin devlet adamlarına öğütleri. Oysa bir zamanlar siyasetçiler arasında ‘Amaç için her yolu geçerli sayan' Machiavelli'nin Prens adlı kitabı gözdeydi. Siyaset bilimi uzmanı Nuray Mert'e göre başucu kitaplarındaki değişikliğin nedeni siyasette erdemlilik ilkesine duyulan ihtiyaç.
-- Aycan Saroğlu, Aktüel Dergisi

Kapat