Sepetim (0) Toplam: 0,00
%39
Lalezar Kitabevi | Kayıp Sandık | Akif Çarkçı

Kayıp Sandık

Etiket Fiyatı : 10,00
İndirimli Fiyat : 6,10
Kazancınız : 3,90
9786054074860
517137
Kayıp Sandık
Kayıp Sandık
Lalezar Kitabevi
6.10

-Sayın başkan galiba beni yanlış anladınız insanlar bazen bir mevkiiye gelmedikleri için de mutlu olurlar.Benim kararım da bir türlü zaman ayıramadığım karımı ve çocuklarımı (...)

-Yani kararım ''hayır'' mı demek istiyorsunuz.

-Ever kat'i olarak kararım hayırdır ve dönüşü de yoktur. Ancak Sayın Başbakanımıza ve sizlere beni bu tekliflerle onurlandırdıkları için son derece müteşekkirim, onur duydum. Ancak ben artık yaşlanıyorum, Bundan sonra artık dinlenmek ve çevreme başka şekilde faydalı olmak istiyorum. Bu dönem görevimi hakkıyla yerine getirip istirahate çekilmeyi tercih ediyorum.

-Hayırlısı olsun, bizler üzüldük doğrusu. İşin kötü tarafı ben bu kararı Sayın Başbakana nasıl ileteceğim? Biliyorsunuz kendisi hayır cevabı duymaktan pek hoşlanmazlar. Sizin gibi değerli bir arkadaşı kazanacaklarına kesin gözüyle bakıyorlardı.
-Vallahi ne diyeyim hayırlısı olsun.

Hakkı Bey şimdilik büyük bir badireyi de atlatmış oldu.Zira bu hayırın arkasından olumsuz bazı gelişmeler de yaşanabilirdi. Çünkü bazen hayır demek büyük riskleri de yanında taşırdı. Hele de Başbakan'a hayır demek Nitekim öyle de olacaktı...!

Kapat