Sepetim (0) Toplam: 0,00
9786057941275
856036
Kayıp Uçak
Kayıp Uçak
Urzeni Yayıncılık
25.60

Yaman 21 yaşında. 1.85 boyunda açık kumral saçları hareli gözleri, kaslı bedeni ile çakı gibi birdelikanlıdır. Edebiyat fakültesini bitirdiği yıl Arkeolojiye merakından bu fakülteye devam ediyor.Yaman bir pentatloncuydu. Küçük yaşta Halası Güniz'in devam etiği kulüpte, biniciliği öğrenmişarkasından Halası gibi iyi bir yelkenci olmuştu.

İki yıl öncesinde birlikte ekibine katıldıkları Paris-Kalahari off road dayanıklılık yarışını kazanmalarıonları geniş kitlelere tanıtmış yazıları ile ün kazanmışlardı.Sualtı fotoğraf sanatçısı olan Halası Güniz ile birlikte çalışırlarken, Kekova da tesadüfen karışıklarıbir kaçakçılık çetenin yakalanmasına neden oldular. Bu Haber gazetelerde çıkınca okurları onlaraSilahsız Avcıları adını yakıştırdı.

Zaman zaman yaşadıkları maceralara karışan Gece adlı kara kedili bu ikiliye bu ad gerçekten deyakışıyordu. Çünkü onlar Green Peace ve Peta üyesi olup, doğa aşığı ve hızlı bir çevre koruyucuidiler.

Yamanlar, bir gezi dergisine hazırladıkları ‘Batık Kentler' yazı dizi için Fethiye'ye gitmek üzere yolaçıkarlar. Bu arada da Bafa Gölü'ne uğrayıp bir süre Kuş gözleyeceklerdir.

Sakin geçen yolculukları, yol kenarında buldukları Yaralı bir Tarla Kuşu yüzünden hareketlenir.Kuşun tedavisi için veteriner ararlarken. Rastladıkları bir kamyon sürücüsünden, civarda konutlarıolan Kuşbazların yardımcı olacağını öğrenirler.

Kapat