Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Artemis Yayınları | Kralın Laneti | Philippa Gregory

Kralın Laneti

Etiket Fiyatı : 41,67
İndirimli Fiyat : 29,17
Kazancınız : 12,50
Taksitli fiyat : 9 x 3,40
9786053043973
849038
Kralın Laneti
Kralın Laneti
Artemis Yayınları
29.17

Hayatta kalmak için Tudor Hanedanı'nın iktidarını kabul etmek zorundaydı Çünkü düşüşü ondan iyi bilen kimse yoktu.Margaret, Plantagenet ailesinden olduğu için kralın annesi Kızıl Kraliçe tarafındantahta yönelik bir tehdit olarak görülüyordu. Adını gölgelerin ardına gizlemek için birTudor destekçisi Sör Richard Pole ile evlenmek zorunda kaldı ve genç Galler PrensiArthur ve onun güzel eşi Aragon'lu Katherine'in koruyucusu oldu.

Ancak Beyaz Prenses'in kuzeni Margaret'in kaderi, ona saklanabileceği bir hayatvaat etmiyordu. Trajedilerle dolu hayatında önce yoksulluğu tattı, çocuklarından ayrı kaldı, sonra da beklenmedik bir ölümle genç kral 8. Henry'nin sarayında yeniden zirveye çıktı.Kraliçe Katherine'in zaferinin de dramatik düşüşünün de en yakın tanığı oldu.

Tudor sarayı son hızla yozlaşırken Margaret artık tarafını seçmek zorundaydı. Ya giderek zalimleşen 8. Henry'ye bağlılığını sürdürecekti ya da sevgili kraliçesine. Tekerrür eden kaderin kıskacında kıvranan Margaret için en zoru ise eski bir lanetinTudor'u avucuna aldığını herkesten gizlemekti...

Kapat