Sepetim (0) Toplam: 0,00
%40
İleri Yayınları | Küreselleşmenin Şifresi | Talat Turhan

Küreselleşmenin Şifresi

Etiket Fiyatı : 24,07
İndirimli Fiyat : 14,44
Kazancınız : 9,63
9789944109420
592711
Küreselleşmenin Şifresi
Küreselleşmenin Şifresi
İleri Yayınları
14.44


(E) Kurmay Yarbay Talat Turhan, bu kitabında "küreselleşmenin şifresi"ni çözüyor. ABD'nin küresel hegemonyasının tarihsel kökenlerine inen Talat Turhan, 1090 yılında kurulan "Sion Birliği"nden bu yana uluslararası masonik örgütlenmelerle günümüz Yeni Dünya Düzeni arasındaki bağlantıları araştırıyor.

Amerikan emperyalizminin 21. yüzyıla gelindiğinde adeta bir küresel hegemonyaya dönüştüğünü ortaya koyan Talat Turhan, ABD'nin bu hegemonyayı kurmak için 20. yüzyıl boyunca gerçekleştirdiği komplolara da açıklık getiriyor. Bir yandan da, Amerikan emperyalizmiyle uluslararası sermaye arasındaki bağlara vurgu yapan yazar, Yeni Dünya Düzeni'nin adeta bir "R&R Düzeni" yani "Rothschild ve Rockefeller Düzeni" olduğunu da fînansal kanıtlarıyla ortaya koyuyor.

Bilderberg'den Trilateral Komisyo'a, Illuminati'den CFR'ye emperyalizmin faaliyetleri gizli pek çok örgütlenmesinin üzerindeki sis perdesini kaldıran Turhan, 2007 yılında küreselleşmenin geldiği noktayı ve dayandığı tarihsel kökenleri anlamak isteyen okuyucuya "şifre"yi çözecek anahtarı sunuyor.

Kapat