Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Kelime Yayınları | Mary Poppins Geri Dönüyor | P. L. Travers

Mary Poppins Geri Dönüyor

Etiket Fiyatı : 25,00
İndirimli Fiyat : 16,75
Kazancınız : 8,25
9786054435098
556214
Mary Poppins Geri Dönüyor
Mary Poppins Geri Dönüyor
Kelime Yayınları
16.75

Hapsettiği tarla kuşunun kafesine hapsolan sevimsiz bir bakıcı kadın... Tepetaklak dururken yenen kek dilimleri... Aileye yeni katılan ve kuşlarla konuşan kardeş... Güneş'in yönettiği ve yıldızların gösteri yaptığı sirk... Herkesin uçan balonlarla havada uçuşu...

Evet, Mary Poppins döndü! Yani Jane, Michael, ikizler ve Banks Ailesi için yeni maceralar, tam gaz tam şemsiye devam ediyor! Ve siz de davetlisiniz!

"İşte geri döndü. Verdiği sözü tuttu. Önceki kitapta 'Görüşmek üzere!' denilmesi doğruymuş. Kiraz Ağacı Sokağı 17 numaralı ev yine eski günlerine dönüyor ve Mary Poppins'in maceraları devam ediyor! Sevgili çocuklar; Jane, Michael ve Mary Poppins ile birlikte hayal edemeyeceğiniz güzellikte yerlere gitmeye ne dersiniz? İçi sürprizlerle dolu çantasından bakalım bu kitapta neler çıkacak? Bu kitabı da önceki kitap gibi nefes nefese okuyacak, elinizden düşürmeyeceksiniz. Kitabın sonunda yine gidecek Mary Poppins; ama sakın korkmayın, bu kitaptaki gibi beklenmedik bir anda yine geri döneceğine eminim; çünkü o her zaman verdiği sözü tutar.”

-Nilser Utku -Türkçe Öğretmeni

Kapat