Sepetim (0) Toplam: 0,00
%47
Zinde Yayıncılık | Müziğin Kilometre Taşları - 3 | Michael Kuyucu

Müziğin Kilometre Taşları - 3Müziğin Kilometre Taşlarından Hayat Dersleri

Etiket Fiyatı : 20,00
İndirimli Fiyat : 10,60
Kazancınız : 9,40
9786059425858
852169
Müziğin Kilometre Taşları - 3
Müziğin Kilometre Taşları - 3 Müziğin Kilometre Taşlarından Hayat Dersleri
Zinde Yayıncılık
10.60

Bu kitapta kainatta olan canlı ve cansız her nesnenin bir kaderinin olduğunu göreceksiniz. Kaderimizi biz tayin edebilir miyiz? Yoksa biz sadece bize tayin edilen kaderi mi yaşarız? Eğlence endüstrisinin en önemli ayağı olan müzik endüstrisine, bir dönem damgasını vuran ve müzik tarihinin önemli birer kilometre taşı olmayı başaran yorumcular, müzisyenler ve söz yazarlarının başarı hikayeleri bu kitapta derlendi.

Bu kitabı okurken, bazen anılara yolculuk yapacaksınız, bazen üzülecek, bazen sevinecek, bazen içli bir "Aaaahhh hey gidi günler hey.." diyeceksiniz. Müziğin kilometre taşlarının bu hikayelerini okurken, insan hayatının inişler ve çıkışlardan ibaret olduğunu görecek ve sadece insanların değil, aynı zamanda şarkıların da birer hikayesinin olduğunu hissedeceksiniz.

"Müziğin Kilometre Taşları" adlı kitap serisinin üçüncüsünde; yetmişler, seksenler, doksanlar hatta iki binli yıllara imzasını atan müzisy-enlerin anlatımlarryla hayat dersleri alacaksınız. Müzik eğitimi alanlar, müzik endüstrisinde var olan ve var olmak isteyenler için birer yaka incelemesi (case study) olan bu hikayeler ile müzik endüstrisine farklı bir pencereden bakabilecek ve en önemlisi hayatı sorgulama fırsatı bulacaksınız.

Kapat