Sepetim (0) Toplam: 0,00
%35
Kelime Yayınları | Nick ve Tesla'nın Olağanüstü Heyecanlı Bilim Labora

Nick ve Tesla'nın Olağanüstü Heyecanlı Bilim LaboratuvarıBilim Delisi Bob Pflugfelder ve Steve Hockensmith

Etiket Fiyatı : 30,00
İndirimli Fiyat : 19,50
Kazancınız : 10,50
Taksitli fiyat : 9 x 2,28
9786054435937
656685
Nick ve Tesla'nın Olağanüstü Heyecanlı Bilim Laboratuvarı
Nick ve Tesla'nın Olağanüstü Heyecanlı Bilim Laboratuvarı Bilim Delisi Bob Pflugfelder ve Steve Hockensmith
Kelime Yayınları
19.50

Nick ve Tesla bilime ve teknolojiye ilgi duyan, meraklı mı meraklı iki kardeştir. Bu kardeşler, bir tarım projesi için Özbekistan'a giden anne babaları tarafından amcaları Newt'un yanına gönderilirler. Newt Amca bir mucittir; aynı zamanda kendine özgü huyları olan, çılgın biridir. Çocuklar Newt Amca'nın evine geldikten kısa bir süre sonra, mahallede bazı esrarengiz olayların meydana geldiğini fark ederler ve kendilerini heyecanlı bir serüvenin içinde bulurlar. Bu gizemli olayların neyin nesi olduğunu çözmek ve hatta kendilerini kurtarabilmek için, birbirinden yaratıcı fikirler geliştirmek ve evde bulunabilecek malzemelerden türlü türlü teknolojik cihaz yaratmak zorunda kalırlar!

Siz de Nick ve Tesla'yla bu maceraya katılmak ve elektromıknatıs ya da hırsız alarmını nasıl yapabileceğinizi öğrenmek ister misiniz?

Öğretmen Yorumu: "Nick ve Tesla'nin heyecanlı, eğlenceli, bilimsel deneylerle süslenmiş, esrarengiz tatil maceralarını okurken, kitabı elinizden bırakamayacaksınız. Kendinizi çılgın bir bilim adamı, zeki bir dedektif gibi hissetmek istiyorsanız, elinizdeki kitap doğru bir seçim."

- Özlem Ergüzel, Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Kapat