Sepetim (0) Toplam: 0,00
%38
Dörtgöz Yayınları | Öfkeni Kontrol Et - Annesi Suçlarsa Selin Sinirlen

Öfkeni Kontrol Et - Annesi Suçlarsa Selin SinirleniyorÖfkeni Kontrol Et Serisi

Etiket Fiyatı : 8,00
İndirimli Fiyat : 4,96
Kazancınız : 3,04
9786059118286
687142
Öfkeni Kontrol Et - Annesi Suçlarsa Selin Sinirleniyor
Öfkeni Kontrol Et - Annesi Suçlarsa Selin Sinirleniyor Öfkeni Kontrol Et Serisi
Dörtgöz Yayınları
4.96

Çocuklarımız metropoliten şehir hayatında dört duvar arasında sıkışmış durumdalar. Sosyalleşememek ve doğal hayattan kısmen uzak kalmaları onları öfkeli ve sorunlu hale getirmektedir. Anne ve Babalar ise çocukların öfke sorunları ve onlardan kurtulma deneyimleri ile uğraşmaktadırlar.

Bu seride, farklı durum ve olayları değerlendirerek hangi öfke çocukları nasıl etkiler ve karakterinin değişmesine nasıl sebep olur ve bu sorun ile nasıl başedebelir bunu anlatmaya çalıştık.

Bu serinin asıl amacı öfkenin nedenleri üzerinedir. Çocukların kendi dünyasında bastırılmış duygu ve öfke etkilerini ele alarak bu tür olumsuz duyguları doğru ve olumlu bir şekilde bir şekilde bir psikolog gözüyle nasıl çözümleyebilir bunu kısaca ele almaktayız.

Her bir serideki hikâyede, öfke ile ilgili negatif duyguları doğru şekilde doğrudan ipuçları ile değerlendirmektedir. Dahası çocuğun karşılaştığı durumla ilgili ve kitap sonunda ki anketlerde böyle bir durumun analizini yaparak çocuğun kendini ifadede yardımcı olmak ve başa çıkmak için yardımcı olmaktadır. Kısaca söylemek gerekirse her bir serideki kitaplar çocuklar ve onların rol modelleri için harika bir derlemedir.

Kapat