Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Platform Yayınları | Okul Öncesi Dikkat - Zeka ve Becerileri Geliştirm

Okul Öncesi Dikkat - Zeka ve Becerileri Geliştirme

Etiket Fiyatı : 12,00
İndirimli Fiyat : 8,40
Kazancınız : 3,60
Taksitli fiyat : 9 x 1,00
9786053650645
746891
Okul Öncesi Dikkat - Zeka ve Becerileri Geliştirme
Okul Öncesi Dikkat - Zeka ve Becerileri Geliştirme
Platform Yayınları
8.40

Bu kitap okul öncesi çocukların dikkat-zeka ve becerileri geliştirmesi amacı ile hazırlanmıştır.

Tüm çocuklara kendi hızında öğrenme, kavramları tanıtmak ve buna ek olarak, etkinlik becerilerini geliştirmek için fırsatlar sağlar.

Kitapta:

İzleme çocukların ince motor becerilerini geliştirmek için harika bir yoldur. İzleme üzerinde çalışmanın diğer araçları; tuz, kum veya kalın siyah kalem kullanarak dalgalı, düz ve kıvrımlı çeşitli çizgiler çizmek ve çocukları bu satırları izlemek için teşvik etmek.

Kesme faaliyetleri ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Çocukların kesmeleri için bir kağıda şekiller ve çizgiler çizin. Bu çizgiler daha sonra kare, daire, oval veya üçgen gibi temel şekillerde olabilir. Onlarda kesme ile bir ilerleme gösterdiği takdirde kumaş, kağıt poşet, alüminyum folyo ve karton gibi farklı materyalleri kestirin.

Nesneleri tamamlama, boyutu karşılaştırma, hataları ve gizli olan eşyaları bulma, eşleştirme aynı ve farklı olanları bulma. gelecek olanı tamamlama gibi konulara yer verilmiş olup, Kitap, çocukların dikkatle birlikte zeka ve becerileri geliştirici yetenekler kazanmasını sağlama da yararlı olacaktır.

Kapat