Sepetim (0) Toplam: 0,00
%40
Rağbet Yayınları | Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikl

Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri

Etiket Fiyatı : 32,00
İndirimli Fiyat : 19,20
Kazancınız : 12,80
Taksitli fiyat : 9 x 2,47
Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri
Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri
Rağbet Yayınları
19.20

Bizler insanlar hakkında genellikle fiziksel görünümlerine, davranışlarına ve beden dillerine bakarak bir fikir ediniriz. Buna, geçmiş deneyimlerimizin bilinçaltımızdan yansıttığı izleri de ekleyerek bir kanaate varırız. Ancak bunu bilimsel bir şekilde yapmanın kuralları ve yöntemleri vardır.

Bu kitabı hazırlarken disiplinler arası çalışarak pek çok branşın insanı tanıma teknikleriyle ilgili sunduğu yöntem, teknik ve materyallerden yararlanmaya gayret ettik. İnsan davranışını araştırmaya ve anlamaya çalışan psikoloji, psikiyatri, sosyoloji, ilahiyat ve iletişim gibi alanların ürettiği bilgilerden yararlanarak insanı “bütüncül bir şekilde” tanımaya bir adım daha yaklaşmak istedik.

Kitabımız, eğitim yöneticileri, öğretmenler ve öğretmen adayları, okul ve dershanelerin rehber öğretmenleri, çeşitli kurslardaki öğretmen ve eğitmenler, din görevlileri, öğrenci yurdu yöneticileri, STK eğitimcileri, ana-babalar, PDR öğrencileri için ansiklopedik nitelikte bir başucu kitabı olarak hazırlanmıştır.

Kapat