Sepetim (0) Toplam: 0,00
%26
Doğan Egmont Yayıncılık | Olimpos Kahramanları - Olimpos'un Kanı | Ric

Olimpos Kahramanları - Olimpos'un Kanı

Etiket Fiyatı : 51,00
İndirimli Fiyat : 37,74
Kazancınız : 13,26
Taksitli fiyat : 9 x 4,51
9786050922844
675550
Olimpos Kahramanları - Olimpos'un Kanı
Olimpos Kahramanları - Olimpos'un Kanı
Doğan Egmont Yayıncılık
37.74

Olimpos'un Kanı

Nico di Angelo onları uyarmıştı: Hades'in Evi en kötü anılarınıuyandıracak, hayaletlerini huzursuz kılacaktı… Nitekim şimdiher biri zor durumda. Teker teker korkularıyla yüzleşmektenbaşka çareleri yok.Jason, küçükken onu terk eden annesinin hayaletiyle karşıkarşıya.

Bir lider olarak gücünü nasıl kanıtlayacağını bilmese de, annesinin yaptığı gibi sözünden vazgeçecek değil.Nico, bir kez daha Reyna ve Koç Hedge ile gölge yolculuğuyaparsa hayalete dönüşebilir. Yine de bu karar, kehanetin belirttiği gibi başka birisinin hayatını kaybetmesini engelleyebilir.Athena Parthenos'u, savaş patlak vermeden Melez Kampı'nagötürmeye çalışan Reyna'nın peşinde zalim bir avcı var.Korkularını yenmeye çalışan Piper, üzerine düşeni yapmak için hazır. Leo ise planının işe yaramamasından ve arkadaşlarınınişine karışmasından endişe duyuyor.Oysa hepsi biliyor ki, Toprak Ana'yı alt etmek için içlerinden biri ölmeli…

Rick Riordan, çok satan Olimpos Kahramanları serisinin sonkitabında, melezlerin hafızalara kazınan macerasını noktalıyor.Kahramanlar, tanrılar ve canavarların tek tek sahneye çıktığıOlimpos'un Kanı'nda heyecan doruğa tırmanıyor!

Yazar Hakkında:

Rick Riordan 5 Haziran 1964'te Texas'ta doğdu. Çocuğu dislektik olduğu için okumasını kolaylaştırmak amacıyla ona kendini tanrılara benzetmesini önerdi. Daha sonra bunla ilgili çeşitli hikâyeler yazdı ve en sonunda Percy Jackson ve Olimposluların ilk kitabı olan Şimşek Hırsızı ortaya çıktı. Şimşek Hırsızı'ndan sonra Canavarlar Denizi, Titan'ın Laneti, Labirent Savaşı ve Son Olimposlu'yu yazdı. Percy Jackson ve Olimposlular'dan sonra devam niteliğindeki Olimpos Kahramanları ve Mısır mitolojisi ile ilgili Kane Günceleri adlı serileri yazdı. Kitapları Doğan Egmont yayınları tarafından Türkçe'ye çevrilip basıldı.

Kapat