Sepetim (0) Toplam: 0,00
%25
Pegasus Yayınları | Ötedünya 2 | Brandon Mull

Ötedünya 2İsyan Tohumları

Etiket Fiyatı : 36,94
İndirimli Fiyat : 27,71
Kazancınız : 9,23
Taksitli fiyat : 9 x 3,31
9786053439127
726532
Ötedünya 2
Ötedünya 2 İsyan Tohumları
Pegasus Yayınları
27.71

Maldor'u henüz ortadan kaldiramadim, ama ona büyük zorluklar çikardim. Umutlarimin bİr anahtar sözcüğe bağli olduğunu söylemİştİm. Ancak bİr ötedünyali'nin yardimiylasözcük'ün aldatmaca olduğunu öğrendİm.

Jason Walker, Lyrian'a dönmenin bir yolunu bulmalıdır. Rachel hâlâ oradadır ve Jason hem geride bıraktığı arkadaşlarının hayatta kalması hem de şeytani imparator Maldor'u yenebilmeleri için, edindiği çok önemli bilgiyi onlara ulaştırmalıdır.

Jason sonunda bu tuhaf ve tehlikeli dünyaya dönmeyi başardığında kendini her zamankinden daha büyük bir belanın ortasında bulur. Bu arada Rachel, Maldor'un zalim yönetimine karşı anahtar rol oynayabilecek güçler geliştirmeye başlar.

Başarısızlıkla noktalanan bir görevin sonrasında yeni bir maceraya atılan Jason, Rachel ve örselenmiş kahramanlar sonu belirsiz bir isyan başlatmaya çalışırken yeni düşmanlar ve aşılması imkânsız gibi görünen engellerle karşılaşacaktır.

“Macera, mizah ve sihrin karşı konulamaz bir karışımı.”

- Rick Riordan

“Hikayede yoğun bir Yüzüklerin Efendisi havası var. Ötedünya askeri stratejiler, büyük savaşlar, fantastik ırklar ve tuhaf mekânların ağırlıkta olduğu bilimkurgu ve fantastik edebiyattan hoşlanan genç okurları cezp edecek.”

- School Library Journal

“Akıcı diyaloglar ve beklenmedik gelişmeler yüksektempolu hikâyeye öyle bir işlenmiş ki kitapta tek bir durağan an bile yok.”

- Kirkus Reviews

Kapat