Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Pegasus Yayınları | Pençe | Julie Kagawa

Pençe

Etiket Fiyatı : 55,46
İndirimli Fiyat : 38,82
Kazancınız : 16,64
Taksitli fiyat : 9 x 4,64
9786052995747
850788
Pençe
Pençe
Pegasus Yayınları
38.82

Efsane Değiller, Aramızda Yaşıyorlar.

Pençe isimli teşkilatta görev almayı bekleyen genç ejderha Ember Hill gerçek doğasını gizleyip insanların arasına karışabileceğini kanıtlamak zorundadır. Ancak hevesle beklediği yaz aylarını, “normal” bir genç gibi geçiremeyeceği kısa sürede belli olur çünkü Pençe'deki kariyeri için eğitim görmeye başlayacağını öğrenir. Fakat asi bir ejderhayla yolları kesişince Ember o güne dek öğrendiği her şeyi tekrar gözden geçirir.

Ember geleceğini kabullenmeye çalışırken bir St. George askeri olan Garret ise onu avlamakla görevlendirilmiştir. Bir savaş yaklaşmaktadır ve Garret ile Ember hangi tarafta yer alacaklarını seçmek zorundadır… Kendi türlerini kurtarmak için mi savaşacaklar yoksa kaderlerine boyun eğip birbirlerini mi mahvedecekler?

“Kagawa farklı bakış açılarından anlattığı öyküyle etkileyici bir gençlik tutkusu kaleme almış. Seriye güçlü ve gelecek vaat eden bir başlangıç yapmış.”

- Publishers Weekly

“Günümüzde geçen fantastik hikayeye eklenmiş bir miktar romantizmle roman, okuması iyice keyifli hale gelmiş. Kagawa sağlam bir sadakat temasını temposu düşmeyen bir öyküye ustalıkla işlemiş.”

- School Library Journal

“Pençe ve St. George arasındaki çekişme çok heyecanlı… ve Kagawa serinin ilk kitabını nasıl da en heyecanlı yerinde bırakacağını iyi biliyor.”

- Booklist

“Kagawa'nın ustalıklı hikaye anlatımı sayesinde bu roman fantastik romans alanında göze çarpan bir eser haline gelmiş. Yeni serinin ilk kitabıyla okurlar hem tatmin olacak hem de daha fazlasını isteyecek.”

- BookPage

Kapat