Sepetim (0) Toplam: 0,00
%25
Hakan Türk | Sedat Peker'in Gerçek Hayatı | Hakan Türk

Sedat Peker'in Gerçek Hayatı

Etiket Fiyatı : 18,52
İndirimli Fiyat : 13,89
Kazancınız : 4,63
Sedat Peker'in Gerçek Hayatı
Sedat Peker'in Gerçek Hayatı
Hakan Türk
13.89

2004 yılında yapılan operasyonla cezaevine giren Sedat Peker kesintisiz 10 yıl yattıktan sonra yazılan bu kitap Peker'in çocukluğunu, gençliğini ve son yıllarını oldukça detaylı anlattığında dolayı kitabın ismi 'Sedat Peker'in Gerçek Hayatı' bu kitap da ayrıca daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan 48 sayfa resimleri bulunmaktadır. Bu kitabın hazırlanmasında profosyonelce bir çekim ekibiyle gece gündüz demeden 3 aylık bir çalışma yaptık. O zaman diliminde değişik insanlara ulaşıp onların bakış açısından Sedat Peker'i tanımaya çalıştık. Bu görüştüğümüz kimselerin kimisi dost ve akrabası, kimileri ise avukatlarıydı. Ortaya her kesimin beğeneceği bir kitap çıktı.

Rahmetli Babam bizlere gazete ve kitap okuturdu. Daha sonra ise tüm kardeşlere bu okuduklarmızdan neler anladınız diye soru yöneltirdi. Reis sanki gazete ve kitabı tekrardan okuyormuş gibi ezberden anlatmaya başlardı. O zaman ailece kardeşimiz Sedat Peker'in sıradışı bir zekaya sahip olduğunu anladık. Daha sonraki tüm hayatımız da Reis'in söylediklerini tereddütsüz doğru kabul ettik.

Atilla Peker

Değerli siyaset adamı Osman Bölükbaşı bakın yazar Hakan Türk ile ilgili ne diyor: "Eğer bir gün Hakan Türk'ü eğilmiş görürseniz, bilin ki düşmüş birisini kaldırmak için eğilmiştir..."
Doğru söze ne denir ki!..

Kapat