Sepetim (0) Sepetimi Göster
%20
Hiperlink Yayınları| Sosyal Bilim Temelli Pragmatik Yaklaşımlar | Nezi

Sosyal Bilim Temelli Pragmatik Yaklaşımlar

18,00 TL
- +
22,50 TL
%20
Sepete Ekle
Kargoya 1 iş gününde teslim edilir
Sosyal Bilim Temelli Pragmatik Yaklaşımlar
Sosyal Bilim Temelli Pragmatik Yaklaşımlar
Hiperlink Yayınları
18.00

“Sosyal Bilim Temelli Pragmatik Yaklaşımlar” kitabı alanında uzman yazarlarca kaleme alınmış bir araştırma kitabıdır. Kitabın; akademisyenlere, öğrencilere ve uygulayıcılara rehberlik etmesinin yanı sıra literatüre de önemli katkılar sunmaktadır. Kitap içerisinde Eren Durmuş-Özdemir tarafından kaleme alınmış “Türk Kamu Yönetiminde Stratejik Planlama Sürecine Genel Bir Bakış”, Halis Özerk tarafından kaleme alınmış “Bireyin Benlik Kavramı Algıları ile Mesleki Benlik Kavramı Arasındaki Bağdaşımın Mesleki Başarısızlık ve Nevroz Belirtileri ile İlişkileri”, İncilay Erduru tarafından kaleme alınmış “Yönetim Muhasebesinin Tedarik Zinciri Yönetimi Üzerindeki Rolü ve Bu Süreçte Kullanılan Yönetim Muhasebesi Teknikleri”, yine İncilay Erduru tarafından kaleme alınmış “Türkiye'de Faaliyet Gösteren Katılım Bankalarında Müşareke Finansmanının İşleyişi ve Muhasebeleştirilmesine İlişkin Öneriler”, Nezihe Tüfekçi & Havvana Kıyıcı tarafından kaleme alınmış “Sağlık Kuruluşlarında Hasta Mahremiyeti”, Ömer Kürşad Tüfekçi & Leyla Akbaş tarafından kaleme alınmış olan “Yeşil Pazarlama Anlayışı ve Yeşil Ürün” başlıklı çalışmalar yer almaktadır.

 • Açıklama
  • “Sosyal Bilim Temelli Pragmatik Yaklaşımlar” kitabı alanında uzman yazarlarca kaleme alınmış bir araştırma kitabıdır. Kitabın; akademisyenlere, öğrencilere ve uygulayıcılara rehberlik etmesinin yanı sıra literatüre de önemli katkılar sunmaktadır. Kitap içerisinde Eren Durmuş-Özdemir tarafından kaleme alınmış “Türk Kamu Yönetiminde Stratejik Planlama Sürecine Genel Bir Bakış”, Halis Özerk tarafından kaleme alınmış “Bireyin Benlik Kavramı Algıları ile Mesleki Benlik Kavramı Arasındaki Bağdaşımın Mesleki Başarısızlık ve Nevroz Belirtileri ile İlişkileri”, İncilay Erduru tarafından kaleme alınmış “Yönetim Muhasebesinin Tedarik Zinciri Yönetimi Üzerindeki Rolü ve Bu Süreçte Kullanılan Yönetim Muhasebesi Teknikleri”, yine İncilay Erduru tarafından kaleme alınmış “Türkiye'de Faaliyet Gösteren Katılım Bankalarında Müşareke Finansmanının İşleyişi ve Muhasebeleştirilmesine İlişkin Öneriler”, Nezihe Tüfekçi & Havvana Kıyıcı tarafından kaleme alınmış “Sağlık Kuruluşlarında Hasta Mahremiyeti”, Ömer Kürşad Tüfekçi & Leyla Akbaş tarafından kaleme alınmış olan “Yeşil Pazarlama Anlayışı ve Yeşil Ürün” başlıklı çalışmalar yer almaktadır.

   Stok Kodu
   :
   9786052811153
   Ebad
   :
   13.50x21.50
   Sayfa Sayısı
   :
   208
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2018-12
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   2. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yazara Ait Diğer Kitaplar
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat