Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Platform Yayınları | Su Orucu (Şifa Orucu) Meyve Suyu ile Oruç Detoks

Su Orucu (Şifa Orucu) Meyve Suyu ile Oruç Detoks ReçeteleriDünyaca Ünlü Uzmanların Hastalıkların Tedavisinde - Sağlıklı Yaşam İçin

Etiket Fiyatı : 20,00
İndirimli Fiyat : 13,40
Kazancınız : 6,60
Taksitli fiyat : 9 x 1,56
9786053650225
684430
Su Orucu (Şifa Orucu) Meyve Suyu ile Oruç Detoks Reçeteleri
Su Orucu (Şifa Orucu) Meyve Suyu ile Oruç Detoks Reçeteleri Dünyaca Ünlü Uzmanların Hastalıkların Tedavisinde - Sağlıklı Yaşam İçin
Platform Yayınları
13.40

Oruç bir tedavi yöntemi değildir. Su Orucu, Meyve Suyu ile Oruç ve Detoks yıllardır kullanılmakta olan ve sağlıklı bir yaşamı sürdürmek için bir araçtır, bir yöntemdir.

Kitabımızın içinde oruç kavramı geçse de bu İslamiyet'in koşullarındaki oruç yani dine bağlı bir oruç değildir. Nitekim kitabın derlenmesinde eserlerinden yararlandığımız yazarlar Müslüman kökenli değildir.

Ancak uygulanan oruç ile tedavilerin amacı: vücuttaki toksinleri ve bu toksinlerin neden olduğu hastalıkları ortadan kaldırmak ya da arındırmaktır.

Burada bu konuda eser yazmış bir Türk yazarın belirttiği gibi oruç değil açlık kelimesi de daha uygun olabilirdi. Kitabın derlenmesinde kullandığımız eserler oruç kelimesini kullandığı için bizde oruç kelimesini kullanmayı uygun gördük.

Kitabımızı piyasaya öncelikle internetten deneme amaçlı olarak satışa sunduk. Ancak gelen talep üzerine, piyasada satışa sunmaya karar verdik.

Kitabın derlenmesinde emeği geçenlere ve bize destek olanlara teşekkürü bir borç biliriz.

Kitabın okuyucuya yararlı olması dileğiyle...

Kapat