Sepetim (0) Toplam: 0,00
%34
Likya | Takma Kafana Salla Gitsin | Ferit Delen

Takma Kafana Salla GitsinHiçbir Şeyi Umursamama Kafasıyla Doyumlu Yaşama Rehberi

Etiket Fiyatı : 33,00
İndirimli Fiyat : 21,78
Kazancınız : 11,22
Taksitli fiyat : 9 x 2,61
9786056895289
938018
Takma Kafana Salla Gitsin
Takma Kafana Salla Gitsin Hiçbir Şeyi Umursamama Kafasıyla Doyumlu Yaşama Rehberi
Likya
21.78

Bu kitap bilindik “pozitif düşün” kitaplarındaki anlayışın ötesinde bir mesaj içermektedir. Hayat her zaman gülücükler saçmıyor bize.

Bazen ağır darbelerle ve başarısızlıklarla yüzleşmek zorunda kalıyoruz.Tüm bu zorluklara rağmen ustalıkla nasıl kafaya takmadan yaşayabileceğimizin bir resmi ve kanıtıdır bu kitap.

İnsan kendine kör bir varlıktır. Yer yer problemlerle baş edemediğimizde olmadık şeyleri de kafaya takar, tıkanır ve isyan ederiz. Kahrolası geçmiş deneyimler ve berbat sorunlar peşimizi bırakmaz.

Tek başına olumlu düşünmek ve “Her sorun bir fırsattır” sloganını papağan gibi tekrar etmek yeterli olmaz. Bilinenin ötesinde sizi silkeleyecek ve buzlarınızı kıracak yöntemlere de ihtiyacınız var.

Bu yöntem ve uygulamalarla beraber ustaca hayat bilgeliğine yol alabilirsiniz.

Hayatta her zaman bir şeyleri kafaya takarız. Önemli olan kafaya “takılması gereken değerde olanları seçmek ve usta bir sanatkâr gibi fırçayı hayat tuvalinde sizi ileri taşıyacak şekilde dokundurmaktır.

Hâsılı, problemlerle baş etmeyi öğrenip iyileştikçe yaşamınız da iyileşir.

Neyi kafaya takıp takmamanın özgürlüğünü hissetmek için sıra dışı yöntemleri paylaştığımız bu kitap kafa rehberiniz olacak.

Dikkat edin kafa yapar!

Kapat