Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Ötesi Yayıncılık | Tanrı ile Sohbet - Alışılmadık Bir Diyalog 1 | Neal

Tanrı ile Sohbet - Alışılmadık Bir Diyalog 1Alışılmadık Bir Diyalog

Etiket Fiyatı : 25,93
İndirimli Fiyat : 18,15
Kazancınız : 7,78
Taksitli fiyat : 9 x 2,34
Tanrı ile Sohbet - Alışılmadık Bir Diyalog 1
Tanrı ile Sohbet - Alışılmadık Bir Diyalog 1 Alışılmadık Bir Diyalog
Ötesi Yayıncılık
18.15

İlk yayımlandığı andan itibaren dünyada büyük ilgi çeken ve Türkiye ile birlikte onlarca ülkede yayımlananTanrı ile Sohbet 1 kitabı ve devamında gelen serinin diğer kitapları milyonlarca insanın hayatını değiştirdi. Her ülkede yeni baskılar yapan kitap Türkiye'de de yeni baskılarına devam ediyor ve neredeyse ilk günkü gibi okurun ilgisini çekiyor. İlk kitabı alanın serini diğer kitaplarını da aldığıTanrı ile Sohbet kitapları sadece yayıncılık dünyasında değil spiritüel dünyada, bireysel gelişim dünyasında da olağanüstü bir fenomen oldu.

Bir insanın Tanrı tarifini bilirseniz, o insanın potansiyelini de bilirsiniz. Kişinin özlemleri, içindeki potansiyel gücü ve hayal gücü onun Tanrı anlayışını oluşturur. Tanrı insanın ulaşmak istediği her şeydir. Tanrı insanın olmak istediği yüce Ben'liğidir. Yazar Neale Donald Walsh içindeki Ben'e Tanrı adını vermiş ve onunla konuşuyor. Herkes gibi, soruları sormayı bilen ve yanıtları işitmek için sabır gösteren herkes gibi… Çoğumuzun yapamadığını, yani kendisiyle baş başa kalmayı ve bu anlamda algıladıklarını yazmayı başardığı için yazdıklarını okumak ufkumuzu genişletiyor, potansiyelimizi sonuna kadar değerlendirmemizin yollarını açıyor.

"Eğer kendini Tanrı'nın seninle konuşmasına layık olmayı düşlemeyecek kadar değersiz görüyorsan sesimi işitmeyi nasıl bekleyebilirsin? Yalnızca seninle değil bu kitabı alıp okuyan herkesle konuşuyorum. Kimin bu sözlere ulaşacağını biliyorum. Tüm diğer iletişim yollarım gibi bazıları işitecek, bazıları yalnızca dinleyecek ama işitmeyecektir."

Kendinize değer vermeniz ve işitmeniz dileğiyle… İyi sohbetler…

Kapat