Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Pegasus Yayınları | Vatikan ve Papa'nın Gizli Türkiye Senaryosu | Aytu

Vatikan ve Papa'nın Gizli Türkiye Senaryosu

Etiket Fiyatı : 27,69
İndirimli Fiyat : 19,38
Kazancınız : 8,31
9789944326438
930236
Vatikan ve Papa'nın Gizli Türkiye Senaryosu
Vatikan ve Papa'nın Gizli Türkiye Senaryosu
Pegasus Yayınları
19.38

Papa'nın Türkiye ziyaretinin perde arkasında yatan gizli olaylar nelerdir? Papa İslam Dini ve Hz. Muhammed'le ilgili sözleriyle yeni bir haçlı seferi mi başlatıyor? Dinler arası diyalokla ne yapılmak isteniyor? Türkiye üzerinde sürdürülen psikolojik harekatın perde arkasında yatan gerçekler nelerdir? Katolik ve Ortadoks birlikteliği gerçekleşiyor mu? Papa Ayasofya ziyareti ile ne elde etmek istiyor? Konstantinopolis hayali neden hala gündemde?

Papa 16 ncı Benediktus 28 Kasım 2006 tarihinde Vatikan Devlet başkanı sıfatıyla cumhurbaşkanımızın davetlisi olarak Türkiye'yi ziyaret edecektir. Müslümanlık ve özellikle Türkiye aleyhtarı beyanları ile gündeme gelen Roma Katolik Kilisesinin ruhani lideri Papa 16. Benediktus'un Almanya ziyareti sırasında Regensburg İlahiyat Fakültesinde akademisyenlere hitaben yaptığı konuşmadaki olay yaratan sözleri bardağı taşırmıştır.

Bütün İslam âlemi adeta yeni bir haçlı savaşı başlatan papayı şiddetle protesto etmiştir. Papa 16'ncı Benediktus'un Türkiye'ye gelişi ile ilgili spekülasyonlar hiç bitmemiştir. İslam hakkındaki radikal söylemleri dolayısıyla halkımız papanın ziyaretinden memnun olmamıştır. Ülkemizin aydınlarından da bu ziyaret ile ilgili son derece menfi görüşler yayılmaktadır.

Ülke gündemindeki önemli olaylar ardındaki gerçekleri uzman yazarları vasıtasıyla Türk kamuoyuna yansıtmayı görev edinen Pegasus Yayınları elinizdeki özgün eserle Papa ziyaretinin arka perdesini aralamakta ve halkımızı bilgilendirme görevini yerine getirmenin gururunu taşımaktadır. Pegasus yazarlarından Sayın Dr.Tahir Tamer Kumkale'nin konunun uzmanlarından Araştırmacı-Yazar Sayın Aytunç Altındal ile 20 Eylül 2006 tarihinde Flash Televizyonunda Sayın Yılmaz Tunca'nın yönettiği Seneryolar programında yaptıkları söyleşiyi aynen sunuyoruz. Bu şekilde Papa ziyaretinin arkasında yatanlar hakkında Türk insanının kafalarında yaratacağımız soru işaretleriyle üzerimizde sürdürülen psikolojik harekat saldırılarına karşı daha duyarlı olacağımızı değerlendiriyoruz.

Kapat