Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Hitkitap Yayıncılık | Ve Böyle 101 Soru Daha - Kurşun Geçirmez Olmak İ

Ve Böyle 101 Soru Daha - Kurşun Geçirmez Olmak İçin Kaç Kilo Almak Gerekir?Kurşun Geçirmez Olmak İçin Kaç Kilo Almak Gerekir?

Etiket Fiyatı : 12,96
İndirimli Fiyat : 9,07
Kazancınız : 3,89
Taksitli fiyat : 9 x 1,06
9789944198202
533143
Ve Böyle 101 Soru Daha - Kurşun Geçirmez Olmak İçin Kaç Kilo Almak Gerekir?
Ve Böyle 101 Soru Daha - Kurşun Geçirmez Olmak İçin Kaç Kilo Almak Gerekir? Kurşun Geçirmez Olmak İçin Kaç Kilo Almak Gerekir?
Hitkitap Yayıncılık
9.07
İngilizlerin popüler bilim dergisi NewScientist‘in okur mektuplarından derlenen 101 soru ve cevapları gerçekten ilginç... Gündelik yaşam içinde kafamıza takılabilecek, aklımıza gelebilecek tuhaf, şaşırtıcı, karmaşık, saçma, eğlendirici sorulara yine dergi okurlarının verdiği yanıtlar dost sohbetlerinizi renklendirecektir. Sadece bira içerek ne kadar yaşanır? Elimizi sürttüğümüzde camda neden gıcırtı sesi çıkar? Kafası kesilen insan ne kadar süre canlı kalır? İnsan vücudunda ne kadar canlı türü yaşar? Kırkayak nasıl bu kadar ayak edinmiştir? Köpekler siren sesine neden ulur? Mantarlar neden üçüncü ya da dördüncü ayak parmağında görülür? Belli miktardaki besinden ne kadar dışkı çıkar? Köstebeğin ömrü boyunca kazdığı tünelin uzunluğu ne kadardır? Güney kutbu neden Kuzey Kutbu'ndan daha soğuktur? Bir taşın meydana getirdiği dalga nereye kadar gider? Bir bulutta ne kadar su bulunduğu hesaplanabilir mi? Büyük bir gemi insan gücüyle itilebilir mi?
Kapat