Sepetim (0) Sepetimi Göster
%35
Kur'an-ı Kerim ve Açıklamalı Yüce Meali(Orta Boy Üçlü) (Ciltli) | Şevk

Kur'an-ı Kerim ve Açıklamalı Yüce Meali(Orta Boy Üçlü) (Ciltli)(Orta boy 3lü meal)

22,75 TL
- +
35,00 TL
%35
Sepete Ekle
Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Kur'an-ı Kerim ve Açıklamalı Yüce Meali(Orta Boy Üçlü) (Ciltli)
Kur'an-ı Kerim ve Açıklamalı Yüce Meali(Orta Boy Üçlü) (Ciltli) (Orta boy 3lü meal)
Sağlam Yayınevi
22.75
Kuranı kerim ve Açıklamalı Meal, Türkçe okunuşlu (üçlü) ORTA BOY Allahü Teala'ya (c.c) sonsuz hamd ve sena Peygamber efendimize (S.A.V.) ali ve ashabına salat ve selam olsun Yüce Kitabımız kur'an-ı kerim Peygamber efendimiz (S.A.V.) e yirmi üç yılda vahyedil di onu gerektiği gibi okumak ve azami derecede manasına vakıf olmaya çalışmak her müslümanın vazifesidir. Yayınevi olarak kur'an'ın Arapça metni ve mealinin yanı sıra Türkçe okunuşunda yer vermeyi uygun gördük her seviyeden okuyucunun istifade etmesini göz önünde bulundurduk. Arap alfabesinde olan bazı harfler Türkçe de olmadığından yanlış okumalar manayı değiştirir.Bu vesileyle Kur'an-ı Arapça metninden okumayı öğrenme ve orijinal metninden okunmasını tavsiye ediyoruz. Ayetlerin Arapça kıraatlerine en yakın telaffuzu sağlamak için transkripsiyona müracat ettik orijinal okunuşta ('ayn)sesinin geçtiği yerde (') işaretini kullandık. Kur'an-ı Kerim'i Türkçe Metninden okuyacak olan okuyucularımızın bu hatırlatmamızı dikkate almalarını rica ederiz teknik imkanlarda azami derecede faydalanmak istedik Her bölümde Ayet numaralarını renkli baskı ile belirgin hale getirdik Kur'an-ı Kerim'in sonunda surelerin alfabetik fihristi ve Mushaf tertibine göre surelerin fihristini bulacaksınız Ayrıca bazı genel kavramların rahat bulunabilmesi için indeks yer almaktadır.Gayret bizden başarı ALLAH'tandır.
 • Açıklama
  • Kuranı kerim ve Açıklamalı Meal, Türkçe okunuşlu (üçlü) ORTA BOY Allahü Teala'ya (c.c) sonsuz hamd ve sena Peygamber efendimize (S.A.V.) ali ve ashabına salat ve selam olsun Yüce Kitabımız kur'an-ı kerim Peygamber efendimiz (S.A.V.) e yirmi üç yılda vahyedil di onu gerektiği gibi okumak ve azami derecede manasına vakıf olmaya çalışmak her müslümanın vazifesidir. Yayınevi olarak kur'an'ın Arapça metni ve mealinin yanı sıra Türkçe okunuşunda yer vermeyi uygun gördük her seviyeden okuyucunun istifade etmesini göz önünde bulundurduk. Arap alfabesinde olan bazı harfler Türkçe de olmadığından yanlış okumalar manayı değiştirir.Bu vesileyle Kur'an-ı Arapça metninden okumayı öğrenme ve orijinal metninden okunmasını tavsiye ediyoruz. Ayetlerin Arapça kıraatlerine en yakın telaffuzu sağlamak için transkripsiyona müracat ettik orijinal okunuşta ('ayn)sesinin geçtiği yerde (') işaretini kullandık. Kur'an-ı Kerim'i Türkçe Metninden okuyacak olan okuyucularımızın bu hatırlatmamızı dikkate almalarını rica ederiz teknik imkanlarda azami derecede faydalanmak istedik Her bölümde Ayet numaralarını renkli baskı ile belirgin hale getirdik Kur'an-ı Kerim'in sonunda surelerin alfabetik fihristi ve Mushaf tertibine göre surelerin fihristini bulacaksınız Ayrıca bazı genel kavramların rahat bulunabilmesi için indeks yer almaktadır.Gayret bizden başarı ALLAH'tandır.
   Stok Kodu
   :
   9789759180645
   Ebad
   :
   16.50x24.50
   Sayfa Sayısı
   :
   624
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2009-03
   Kapak Türü
   :
   Ciltli
   Kağıt Türü
   :
   Şamua
   Dili
   :
   Arapça Türkçe
 • Yazara Ait Diğer Kitaplar
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat