0
Sepetiniz Boş
0

Gizlilik ve KVKK Aydınlatma Metni

1. İşbu Üyelik Sözleşmesi www.kitapambari.com ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle www.otuken.com.tr olarak anılacaktır) tarafından, www.otuken.com.tr web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerin Ötüken Neşriyat tarafından işlenmesine ilişkin olarak kişilerin aydınlatılması için hazırlanmıştır.

2. www.kitapambari.com Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3. www.kitapambari.com web sitesinde bulunan üyeliğiniz kişiseldir, bir başkasına devredilemez ya da satılamaz.

4. Üye kendisinin belirleyeceği bir "şifre" ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. www.kitapambari.com üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. www.kitapambari.com, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.kitapambari.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. "Şifre" sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5. Üye, www.kitapambari.com'a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla www.kitapambari.com kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6. www.kitapambari.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Kişisel bilgiler ifşa edilmez. www.kitapambari.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçilerin hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

7. Ad, soyad, mail, telefon, adres gibi kişisel bilgileri içermeyen bu istatistiksel bilgiler www.kitapambari.commüşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.kitapambari.com iş ortakları ile yine www.kitapambari.com üzerinde kullanılmak üzere paylaşılabilmektedir. 

8 - Veri sahipleri 6698 sayılı kanunun 11. maddesinin verdiği hakları kullanabilir. 

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Amacı ve Kapsamı için: KVKK.gov.tr adresine bakabiliriniz.