0
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
0

Kargo ve Teslimat

1 - Bazı yazılım ve hizmete dayalı ürünlerimiz sadece elektronik ortamda sunulmaktadır, ayrıca bir sevkiyatı yoktur. Bu tür ürünler belirtilmiştir. (E.Pub ve PDF ) Bu ürünler için tarafınıza elektronik veya matbu olarak resmi evrak ulaştırılacaktır. (Matbu evrak istenmesi durumunda kargo ücreti alıcıya aittir. )

2 - Kitapambari.com olarak Yurt Dışına Gönderim yapmamaktayız.

3 -  Aras Kargo ve Sürat krgo ile Türkiye'de siparişinizi dilediğiniz adrese isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede seçtiğiniz kargo firmasının şubesinin bulunması teslimatınızın daha sağlıklı yapılmasını sağlayacaktır. 

4 -  Kargo ücreti kitabın ebadına, ağırlığına, siparişin teslim edileceği noktanın uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Sabit Kargo ücreti 33.63 TL  dir. Kargo ücreti üyelik tipine, sepete eklenen kitaplara veya mevcut indirim kuponlarına göre değişiklik gösterebilir. 325 TL üzeri siparişlerinizden kargo ücreti alınmaz.

5 -  Yaklaşık Kargo ücretini kitapları sepetinize ekledikten sonra sepet görüntüleme sayfasında görebilirsiniz. Kesin kargo tutarı ancak adres bilgileri seçildikten sonra görüntülenecektir.

6 -  Kitapambari.com sitesi gerekli gördüğü durumlarda müşterinin tercih ettiği kargo şirketi dışında bir kargo şirketi ile gönderim yapabilir yapılan değişiklik müşteriye bildirilir, kitapambari.com sitesi yapılan değişiklik durumunda teslim süresinin doğrudan etkilenmemesine özen gösterir. Kargo Şirketi değişikliklerinde ek bir ücret talep edilmez, müşterinin yararına yapılan değişiklilerde ücret farkı müşteriye iade edilir.

7 -  Kargoların Teslimat süreleri ortalama 2 gündür,  Bazı bölgelere kargo firmalarınca daha kısa veya daha uzun sürede gönderim yapılmaktadır, siparişinizin gönderimi için en uygun seçeneği dilerseniz kargo firmalarından yada kitapambari.com'dan bize ulaşın bölümüne yazarak edinebilirsiniz. Siparişler kargoya teslim edildikten sonra teslim süresindeki değişmeler www.kitapambari.com sitesini bağlamamaktadır. Ancak istenirse kargonun nerede olduğu bilgisi müşteriye bildirilebilir.

8 -  Kitapambari.com sitesinden gönderilen kargolar aksi belirtilmemişse kargo ücreti ödenerek gönderilmektedir, bu nedenle kargo firmasının müşteriden ek bir ücret talep etme hakkı bulunmamaktadır. Böyle bir durumla karşılaşıldığında paket teslim alınırken 0554 499 9057 nolu telefona whatsapp üzerinden bilgi verebilirsiniz, kitapamabari.com'a ulaşılamayan durumlarda kargo görevlisine kitabın ücretinin ödendiğine dair irsaliyeli faturayı göstererek ücretin kitapambari.com tarafından ödeneceğini belirtebilirsiniz.

9 -  Kargolarınız sipariş etmiş olduğunuz kitapların durumuna göre Karton Kutu veya Balonlu Naylon ile paketlenerek gönderilmektedir. Bütün kitaplar sevkiyat süresince ezilmeyecek veya zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenmektedir. Ancak bazı durumlarda kargodan kaynaklanan özel durumlarla paketleriniz zarar görebilir. Böyle bir durum ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız. Öncelikle paketinizi açmadan bir kaç fotoğrafınız çekiniz, daha sonra paketinizi açarak kitaplarınızın zarar görüp görmediğini kontrol ediniz. Paketiniz zarar görmüşse çekmiş olduğunuz fotoğrafları siparis@kitapambari.com adresine sipariş numaranız ve kısa bir açıklama ile gönderiniz.