Sepetim (0) Sepetimi Göster
Maksimum Düzeyde Hızlı Okuma Teknikleri
Maksimum Düzeyde Hızlı Okuma Teknikleri
Pause Yayınları
11.20

Küreselleşen dünyada, her alanda yaşanan hızlı değişimler ve gelişmelerle, endüstri toplumundan bilgi toplumuna geçiş yaşanmaktadır. Her sektörde oluşmakta olan bilgi birikimi, bu sürecin oluşmasında ve dahi devamında, önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Böyle bir dönemde, sürekli değişen ve gelişen bilgi akışına entegrasyon birçok insan için önem arz etmektedir. Bu bağlamda okuma, bilgiye ulaşma noktasında kayda değer bir araç haline gelmiştir. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki, 21.yüzyılda tek başına okuma değil en kısa zamanda en çok bilgiye ulaşmayı sağlayan etkili ve hızlı okuma ön plana çıkmaktadır.. İşte, elinizdeki bu eser, uzun emekler sonucunda tam da bu amaca hizmet etmesi amacıyla hazırlandı.

 • Açıklama
  • Küreselleşen dünyada, her alanda yaşanan hızlı değişimler ve gelişmelerle, endüstri toplumundan bilgi toplumuna geçiş yaşanmaktadır. Her sektörde oluşmakta olan bilgi birikimi, bu sürecin oluşmasında ve dahi devamında, önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Böyle bir dönemde, sürekli değişen ve gelişen bilgi akışına entegrasyon birçok insan için önem arz etmektedir. Bu bağlamda okuma, bilgiye ulaşma noktasında kayda değer bir araç haline gelmiştir. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki, 21.yüzyılda tek başına okuma değil en kısa zamanda en çok bilgiye ulaşmayı sağlayan etkili ve hızlı okuma ön plana çıkmaktadır.. İşte, elinizdeki bu eser, uzun emekler sonucunda tam da bu amaca hizmet etmesi amacıyla hazırlandı.

   Stok Kodu
   :
   9786055301214
   Ebad
   :
   13.50x21.00
   Sayfa Sayısı
   :
   140
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2016-12
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   2. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat