Sepetim (0) Sepetimi Göster
Medeniyetlerin Buluştuğu Kent Antakya
Medeniyetlerin Buluştuğu Kent Antakya
Yazarın Kendi Yayını - Aşkım Nurdan Tümbek Tekeoğlu
13.50

Son yıllarda turizm sektörü Türkiye'de ve dünyada en hızlı gelişen sektörler arasında yer almıştır. Turizm sektörünün giderek büyüyen hacmi, sağladığı istihdam oranı ve ülke ekonomisine sağladığı katkı giderek yadsınamayan boyutlara ulaşmıştır. Özellikle inanç turizmine duyulan ilgi ve talep ülkemizde de dikkat çekmektedir. Bu bağlamda; sahip olduğu kozmopolit sosyal yapı, yüzyıllara dayanan inanç ve kültür çeşitliliği, doğal güzellikleri ve benzersiz kıyı şeridi ile Antakya, inanç turizmi merkezi olmaya aday bir şehrimizdir. Bu çalışma ile, çağımızın en derin ve kapsamlı pazarlama karması olan Bütünleşik Pazarlama İletişimi faaliyetleri ile Antakya ilini bir inanç turizmi merkezi haline getirerek şehre yabancı yatırımların ne şekilde çekilebileceği anlatılmaya çalışılmıştır.

 • Açıklama
  • Son yıllarda turizm sektörü Türkiye'de ve dünyada en hızlı gelişen sektörler arasında yer almıştır. Turizm sektörünün giderek büyüyen hacmi, sağladığı istihdam oranı ve ülke ekonomisine sağladığı katkı giderek yadsınamayan boyutlara ulaşmıştır. Özellikle inanç turizmine duyulan ilgi ve talep ülkemizde de dikkat çekmektedir. Bu bağlamda; sahip olduğu kozmopolit sosyal yapı, yüzyıllara dayanan inanç ve kültür çeşitliliği, doğal güzellikleri ve benzersiz kıyı şeridi ile Antakya, inanç turizmi merkezi olmaya aday bir şehrimizdir. Bu çalışma ile, çağımızın en derin ve kapsamlı pazarlama karması olan Bütünleşik Pazarlama İletişimi faaliyetleri ile Antakya ilini bir inanç turizmi merkezi haline getirerek şehre yabancı yatırımların ne şekilde çekilebileceği anlatılmaya çalışılmıştır.

   Stok Kodu
   :
   9789752203259
   Ebad
   :
   14.00x20.00
   Sayfa Sayısı
   :
   245
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2009-12
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   2. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat