Sepetim (0) Sepetimi Göster

S.S.S.

Kitapambari.com Güvenilir Bir Site mi?

Kitapambari.com'dan gönül rahatlığıyla alış-veriş yapabilirsiniz. Sitemizin hiçbir yerinde yapmış olduğunuz işlemler kayıt altına alınmamaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz 256 bit şifreleme ile en üst düzeyde korunmakta ve hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. Yinede kafanızda soru işareti kalıyorsa Hafta için Saat 10:00 ile 16:00 arasında 0212 251 0350 numaralı hattımızı arayarak bize sorularınızı doğrudan yöneltebilirsiniz.

 

Neden T.C. Kimlik Numaramı Yazmalıyım?
T.C kimlik numarası artık şahıslar için Vergi Kimlik Numarası yerine kullanılmaktadır. Şahıslar için T.C. kimlik numarası Şirketler İçin Vergi Dairesi ve Vergi Numarasını alış-verişlerinde bildirmek kanuni bir zorunluluktur. Ayrıca Kargo Şirketleri T.C. Kimlik numarası bulunmayan faturalı gönderimleri kabul etmemektedirler. Adınıza fatura kesilmesi için bu bilgilerin doğru bir şekilde bildirilmesi gerekmektedir.

 

Faturasız Gönderim Yapar mısınız?
Hiçbir şekilde faturasız bir gönderim yapılmamaktadır.

 

Kitaplarınız Orjinal mi?
Sitemizdeki hiçbir kitap 2. El yada sahaf kitap değildir. (Özellikle belirtilen kitaplar hariçtir.) Bütün kitaplar gerek yayınevlerinin kendilerinde yada dağıtıcılarından tedarik edilerek bandrollü olarak gönderilmektedir. Bandrolsüz bir kitap elinize geçtiyse en kısa sürede bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Kargo Ücreti Ne Kadar?
Kargo ücretleri kitabın fiyatına göre hesaplanmaktadır. En düşük kargo ücreti 4.82 TL dir. Çeşitli Üyelik Gruplarına göre yada belirli kampanyalara göre ücretsiz gönderimler yapılmaktadır. Ne kadar kargo ödeyeceğinizi sepetinize kitap ekledikçte anlık olarak sepet sayfanızda görebilirsini. Ayrıntılı bilgi için destek@kitapambari.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Sitemizde genel olarak sepet tutarınız arttıkça ödeyeceğiniz kargo ücreti düşer.


Tedarik Süreleri Ne Kadar?
Kitapambari.com sitesi aksini belirtmedikçe Stok ile satış yapmamaktadır. Bu nedenle her kitap için belirlediğimiz çeşitli tedarik süreleri mevcuttur. Bu süreleri kitap detaylarında görebilirsiniz.

 

Stok Durumu Öğrenebilir miyiz ?
Genel olarak stok tutulmamakla birlikte, Whatsapp numaramızdan veya destek@kitapambari.com adresinden stok durumu sorabilirsiniz.

 

Fazladan İndirim Alabilir miyiz?
Sitemizdeki indirim oranları sabittir, ancak değişik üye gruplarına göre farklı indirim seçenekleri uygulanabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için destek@kitapambari.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

Ödememizi Kapıda Yapabilir miyiz?
Şuan için kapıda ödeme yöntemiyle satış yapılmakatadır. Ödeme şekilleri için Ödeme Seçenekleri Sayfamıza bakabilirsiniz.

 

Hangi Kartlarla Sipariş verebilirim?
Yabancı Kredi Kartları dışında her türlü kredi kartı ve 3D Secure ile bankamatik kartlarınızla ödeme yapabilirsiniz?

Kapat