Sepetim (0) Sepetimi Göster
%30
Türkiye'de Aleviler Bektaşiler Nusayriler | Kolektif | kitapambari.com

Türkiye'de Aleviler Bektaşiler NusayrilerTarihi ve Kültürel Boyutlarıyla

Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Türkiye'de Aleviler Bektaşiler Nusayriler
Türkiye'de Aleviler Bektaşiler Nusayriler Tarihi ve Kültürel Boyutlarıyla
Ensar Neşriyat
14.00
İslâmî İlimler Araştırma Vakfı'nca "Tarihî ve Aktüel Boyutlarıyla Türkiye'de Alevîler, Bektâşîler ve Nusayrîler (Tarih - İnanç - Âyin ve Erkân - Sosyal Yapı - Kurumlar)" konulu milletlerarası tartışmalı ilmî toplantı, 21-23 Kasım 1997 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş, toplantıda on üç tebliğ sunulmuş, her tebliğ ikişer müzakereci tarafından değerlendirilmiş ve tebliğ sahipleri tarafından suallere cevaplar verilmiş, toplantı metinlerinin tamamı bu eserde bir araya getirilerek neşredilmiştir. Eser baştan sona tetkik edildiği zaman Alevîlik, Bektâşîlik ve Nusayrîlik hakkında doyurucu bilgi edinilebilecektir.
 • Açıklama
  • İslâmî İlimler Araştırma Vakfı'nca "Tarihî ve Aktüel Boyutlarıyla Türkiye'de Alevîler, Bektâşîler ve Nusayrîler (Tarih - İnanç - Âyin ve Erkân - Sosyal Yapı - Kurumlar)" konulu milletlerarası tartışmalı ilmî toplantı, 21-23 Kasım 1997 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş, toplantıda on üç tebliğ sunulmuş, her tebliğ ikişer müzakereci tarafından değerlendirilmiş ve tebliğ sahipleri tarafından suallere cevaplar verilmiş, toplantı metinlerinin tamamı bu eserde bir araya getirilerek neşredilmiştir. Eser baştan sona tetkik edildiği zaman Alevîlik, Bektâşîlik ve Nusayrîlik hakkında doyurucu bilgi edinilebilecektir.
   Stok Kodu
   :
   9789756794054
   Ebad
   :
   165-235
   Sayfa Sayısı
   :
   463
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   4
   Basım Tarihi
   :
   2013-12
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   2.Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat