Z. Deniz Yüksel Enerjini Keşfet | kitapambari.com
Stok Kodu
9786055642990
Sayfa Sayısı
208
Basım Tarihi
2017-11

Enerjini Keşfet - Z. Deniz Yüksel

16,00 TL %25 indirimli 12,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 120 puan kazanacaksınız)
   120


2 İş Gününde Kargoya Teslim EdilirHer şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak bir şey yoktur o gerçeklik size ait olur. Bundan başka bir yol yoktur. Bu felsefe değildir. Bu fiziktir.”

Albert Einstein

Değerli dostlarım inanarak oluşturduğumuz her şey gerçekte var ettiğimiz bir paydır, bizlerse o payın yani enerjimizin çok az farkındayız Yüce Allah'ın bizi yaratırken bahşettiği bu muazzam enerji, sonsuz bir keşif olmakla birlikte, öze kavuşturan fetihtir..

• Bağımlılıkların her türlüsü zihinsel bir kısırlık yaratır. Bir şeyin varlığı karşıtının yok olması durumunda ancak ortaya çıkar. Yok etmeyi bilinçaltından uzaklaştırarak başarabilirsin. Tamamen serbest bıraktığında ise özgür ve yaratıcı bir zihin aktive olur.

• Kendini sevmeyi öğrenirsen en büyük dostunu kazandın demektir.

• Aşk duymadan kazandığın para sadece mideni tok tutar, ruhun hep aç kalır.

• Hayatında hiç kimsenin üzerine sinmiş şüphe, korku ve kaygılarını öğüt olarak dinleme. Herkesin deneyimi ve çıkardığı ders algısıyla alakalı, sadece kendi yaşamı ve yaşanmışlığı kadar konuşacak. Sen kendi gücüne bak.

• Sevgi kesişen bir doğrunun yoludur. Hakiki sevenleri kavuşturur.

whatsapp 
Kitaplar - Satış - İade vb her türlü sorunuzu bize  whatsapp numaramızdan sorabilirsiniz. 
Numaramızı kaydedin ve mesajınızı yazın 05544999057

Kapat