Sepetim (0) Sepetimi Göster
%25
Zenginler Neden Zengin - Benim Hayalim Hepinizin Hayalini Döver | Rasi

Zenginler Neden Zengin - Benim Hayalim Hepinizin Hayalini Döver

Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Zenginler Neden Zengin - Benim Hayalim Hepinizin Hayalini Döver
Zenginler Neden Zengin - Benim Hayalim Hepinizin Hayalini Döver
Resital - Kaizen Yayınları
11.25
Dünyanın hiçbir döneminde başarılı olmak şimdiki kadar kolay olmamıştır. Bu kendi ülkemiz için de geçerlidir. Türkiye'de her şeyin mükemmel olduğunu iddia etmiyorum. Ama bu ülkede bir insan 20 yılda 3,5 milyar dolarlık bir servet edinebilirken ve yine bu ülkede 25 tane dolar milyarderi varken, aynı yerde yaşayan bir diğeri 50 yılda karnını doyurmayı bile öğrenememişse kesinlikle kendinden kaynaklanan bir sorundur. Forbes Dergisi'nin 2007 rakamlarına göre dünyada 946 dolar milyarderi var. Ve bunların %60'ı servetini sıfırdan kurmuş. Oysa başarısız insanların %99.99'u yasal ve helal yollardan zengin olmanın mümkün olmadığına ve zenginlerin mutlaka birileri tarafından desteklendiğine inanıyor. İnanmıyorsan araştır! Git sokaktaki en az 15 yıldır asgari ücretle çalışan herhangi bir insana, "Ben 15 yıl içinde 15 milyon dolar kazanacağım" de ve tepkiyi gör. Büyük bir olasılıkla dalga geçecektir. Küçük bir olasılıkla şaşkınlıkla yüzüne bakacaktır. Ama her iki durumda da kesinlikle inanmayacaktır. Şimdi de 15 yıl içinde 15 milyon dolar kazanmayı başarmış birisini bul ve ona, "Ben 15 yıl içinde 15 milyon dolar kazanacağım" de. Emin ol, bu adam dalga geçmeyecektir. Çünkü bu adam 15 yılda 15 milyon dolar kazanılabileceğini biliyor. İşte bu kitap aciz ve başarısız insanların neden başarısız; büyük düşünen ve başarılı insanların da nasıl başarılı olduklarından bahsediyor. Ve bu yüzden kitabın adı: "Zenginler Neden Zengin?" Keyifli okumalar... (Tanıtım bülteninden)
 • Açıklama
  • Dünyanın hiçbir döneminde başarılı olmak şimdiki kadar kolay olmamıştır. Bu kendi ülkemiz için de geçerlidir. Türkiye'de her şeyin mükemmel olduğunu iddia etmiyorum. Ama bu ülkede bir insan 20 yılda 3,5 milyar dolarlık bir servet edinebilirken ve yine bu ülkede 25 tane dolar milyarderi varken, aynı yerde yaşayan bir diğeri 50 yılda karnını doyurmayı bile öğrenememişse kesinlikle kendinden kaynaklanan bir sorundur. Forbes Dergisi'nin 2007 rakamlarına göre dünyada 946 dolar milyarderi var. Ve bunların %60'ı servetini sıfırdan kurmuş. Oysa başarısız insanların %99.99'u yasal ve helal yollardan zengin olmanın mümkün olmadığına ve zenginlerin mutlaka birileri tarafından desteklendiğine inanıyor. İnanmıyorsan araştır! Git sokaktaki en az 15 yıldır asgari ücretle çalışan herhangi bir insana, "Ben 15 yıl içinde 15 milyon dolar kazanacağım" de ve tepkiyi gör. Büyük bir olasılıkla dalga geçecektir. Küçük bir olasılıkla şaşkınlıkla yüzüne bakacaktır. Ama her iki durumda da kesinlikle inanmayacaktır. Şimdi de 15 yıl içinde 15 milyon dolar kazanmayı başarmış birisini bul ve ona, "Ben 15 yıl içinde 15 milyon dolar kazanacağım" de. Emin ol, bu adam dalga geçmeyecektir. Çünkü bu adam 15 yılda 15 milyon dolar kazanılabileceğini biliyor. İşte bu kitap aciz ve başarısız insanların neden başarısız; büyük düşünen ve başarılı insanların da nasıl başarılı olduklarından bahsediyor. Ve bu yüzden kitabın adı: "Zenginler Neden Zengin?" Keyifli okumalar... (Tanıtım bülteninden)
   Stok Kodu
   :
   9789944969376
   Ebad
   :
   135-195
   Sayfa Sayısı
   :
   232
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2007-12
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yazara Ait Diğer Kitaplar
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat