Sepetim (0) Sepetimi Göster
%25
Beyninizi Canlı Tutun Lawrence C. Katz | kitapambari.com

Beyninizi Canlı TutunHafıza Kaybını Önleme ve Zihinsel Zindeliği Artırmaya Yardımcı 83 Nörobik Alıştırma

Çeviren: İbrahim Şener
20,77 TL
- +
27,69 TL
%25
Sepete Ekle
Kargoya 1 iş gününde teslim edilir
Beyninizi Canlı Tutun
Beyninizi Canlı Tutun Hafıza Kaybını Önleme ve Zihinsel Zindeliği Artırmaya Yardımcı 83 Nörobik Alıştırma
Pegasus Yayınları
20.77

Unutkanlık yaşıyor musunuz? Yeni şeyler öğrenmekte zorlanıyor musunuz? Zihninizi yeterince verimli kullanamadığınızı mı düşünüyorsunuz?

Beyninizi Canlı Tutun en güncel nörobilim araştırmalarına dayanan ve özgün bir beyin alıştırma programı olan Nörobik'i okuyucuya tanıtmayı amaçlamaktadır. Basitmiş gibi görünen bu egzersizler beynin daha genç ve daha güçlü kalması için beyin hücrelerini geliştiren yapı maddelerini canlandırmaya yardımcı olur. Örnek verecek olursak, eğer sağ elinizi kullanıyorsanız, yarın kalktığınızda dişlerinizi sol elinizle fırçalayın. Ya da arabaya binmeden önce gözlerinizi kapayın ve arabanın anahtarını kontağa yerleştirin. Beyninizde yeni bir devre açtığınız her defasında, yeni bir zihinsel canlanma oluşacaktır.

Bu alıştırmalar sıra dışı, eğlenceli, her yerde ve her zaman yapılabilir niteliktedir. Hafızanızı bu alıştırmalarla etkin bir şekilde kullanarak, herhangi bir bilgisayar programında ustalaşma, işinizde yaratıcılığınızı artırarak daha verimli çalışma gibi pek çok zorlu ve önemli gündelik aktiviteyi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Dahası zihninizin zindeliğini ömür boyu koruyabilirsiniz.

Kapat