İade ve İptal

www.kitapambari.com Ötüken Neşriyat A.Ş. kuruluşudur. 

1 - Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört ( 14 ) günlük süre içinde cayma hakkı hükümlerine göre iade edebilirsiniz. Kullanılan, değiştirilen, tahrip edilen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkınızı kullanmadan önce yasal iletişim yolları ile bunu Ötüken Neşriyat'a bildirmeniz gerekmektedir. 14 günlük süre Kargonun teslimi ile başlamaktadır. Cayma hakkının kullanımında Aras Kargo ile yapılan gönderimler için kargo ücreti ödenmektedir. Cayma hakkınızı kullanmadan önce 05544999057 numaralı whatsapp hattımızdan yahut eticaret@otuken.com.tr e-posta adresinden mutlaka bu hakkınızı kullanmak istediğinize dair bilgi vermelisiniz.

2 - Sayfası eksik, basım hatası bulunan, formaları yanlış yerleştirilmiş kitapların mesuliyeti kitapambari.com'a ait değildir. Bu tür kitapların değişimleri yayıncıları tarafından yapılaktadır. Ancak önceden haber vermek koşuluyla ürünlerin değişimi hususunda www.kitapambari.com yardımcı olmaktadır.

3 - www.kitapambari.com sipariş almış olduğu ürünleri tedarikçilerinden temin etmekte ve göndermektedir. Gönderimi kısa süre içinde yapılamayacak ürünlerin siparişleri iptal edilebilir yahut siparişler eğer uygunsa parçalı olarak gönderilebilir. Parçalı gönderim müşteri tarafından talep edilmişse ayrıca kargo ücreti çıkabilir. Siparişin içinde temin edilemeyecek durumda olan bir ürün bulunuyorsa bu ürün iptal edilerek siparişin kalanı gönderilebilir.

4 - www.kitapambari.com  sitesinden vermiş olduğunuz siparişlerinizi ürünler faturalandırılmadan iptal edebilirsiniz. Faturalandırılmış siparişlerin iptali yapılmamaktadır. Siparişlerinizi her zaman Sipariş Takip Sayfasından takip edebilirsiniz.

5 - Ürün bedellerinin iadeleri ödeme yapılan yönteme göre; kredi kartları ile yapılan ödemelerde kredi kartları, banka havalesi veya posta çeki havalesinde ise müşteriden alınan hesap numaralarına yapılır. İade süresi 3 iş gününü geçmez. 

6 - Yukarıdaki hususlarla ilgili bir anlaşmazlıkda Mesafeli Hizmet Yönetmeliği gereğince Hakem Heyetleri ve İlgili Mahkemeler Yetkili olacaktır. Siparişinizi onayladığınızda yukarıdaki hususları kabul etmiş olacaksınız. Bu hususlar www.otuken.com.tr sitesinin muhtelif yerlerinde ve Mesafeli Hizmet Sözleşmesinde ayrıca belirtilmiştir.

Kapat