Sepetim (0) Sepetimi Göster
%25
Biraz Sohbet Ettik | Ercan Akarsu | kitapambari.com

Biraz Sohbet Ettik

Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Biraz Sohbet Ettik
Biraz Sohbet Ettik
Anatolia Kitap
13.19

Ünlülerle röportaj yapmak kolay görünse de aslında zor bir iştir. Genç yetenek Ercan Akarsuda ben bu şevki gördüm. Kendisine başarılar diliyorum.

- Agah Özgüç

Bu kitabı okumaya başladığınızda, ilk adım kendinizi röportajın içinde bulmak olacak. Asla vazgeçemediğimiz Yeşilçam filmleri gözünüzün önüne gelecek.

Bu kitapta yıllarca kendisi için söylenmiş sözlere cevap veren ünlü isimler var. Ve kendi dönemlerinde yaşadıkları sorunları içtenlikle, sizinle sohbet eder gibi anlatıyorlar. En önemlisi; Ercan Akarsu'nun kitabını her zaman yanınızda taşıyıp başucunuzdan ayıramayacaksınız. Geleceğe belge özelliği taşıyan ve okurken içinizde tat bırakacak olan bu kitap için Ercan Akarsu ve ekibine teşekkürler. Yasemin NAK / Akşam Gazetesi Biraz Sohbet Ettikin yazarı Ercan Akarsu, kitabında Kültür ve sanat bizi bize anlatır. diye başlamış söze. Buna katılmamak elde mi? Kitap dosyası elime ulaştığında, kitaptaki emeğe ve değere bakarak, yazarının henüz 24 yaşında biri olduğunu asla tahmin edemezdim. Ercan ve bu kitabı, Cin gibiler ama işte maalesef çok tembel bunlar! sözlerimi yememe sebep oldu.

Ercan, işiyle kendisini anlatmış oldu. Gayet güzel söyleşiler yapmış. Türkan Şoray, Salih Güney, Füsun Demirel, kimler yok ki... Sevgili Ercan, Tanıdık yok, İmkânım yok diye her işi erteleyip bin türlü bahane yaratan herkese ilham olmanı umarım. Hande Şarman / Hürriyet Gazetesi Ercan Akarsu, ülkemizin çok ihtiyacı olan bir alana, kültür ve sanata gönül vermiş genç bir yazarımız. Sakaryadaki yerel basında yıllarca emek vermiş. Şuanda da söyleşiler yapıyor, yazılar hazırlıyor. Bir yandan da üniversite eğitimine devam ediyor. Ülkemizin giderek çoraklaşan yaratıcı ortamında, Ercan Akarsu gibi gençlere çok ihtiyacımız var. Dilerim, Akarsunun yazma ve üretme tutkusu ülkemizdeki yaşıtlarına örnek olur. Fatoş Karahasan / Milliyet-Capital Köşe Yazarı (Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi)

Kapat