Sepetim (0) Sepetimi Göster
%25
Kitap Bridget Jones Mantığın Sınırı Helen Fielding 20.16 TL - kitapamb

Bridget Jones Mantığın Sınırı

Çeviren: Dost Körpe
29,93 TL
- +
39,90 TL
%25
Sepete Ekle
Kargoya 2 iş gününde teslim edilir
Bridget Jones Mantığın Sınırı
Bridget Jones Mantığın Sınırı
Pegasus Yayınları
29.93

Aşık oluyorum, eyvah!

Kilo 59 (kurtarın beni şu göbekten), bugün alınan kalori 2100 (o son çikolatayı yemeyecektim) erkek arkadaş 1 (yaşasın, bu bir devrim!)

Bridget'in yalnızlık dolu yılları sona erdi. Artık hayallerinin erkeğiyle birlikte… Ama bu mutluluk tablosunun ne kadar süreceğini kim bilebilir? Bir yanda kadın-erkek ilişkilerinde ona yol gösterecek kişisel gelişim kitapları, diğer yanda en yakın arkadaşları Jude ile Sharon'ın erkekleri elde tutma tavsiyeleri… Bridget sevgilisini kapmak için pusuda sırtlan gibi bekleyen kadınlarla nasıl başa çıkacak? Beynini kemirip duran kıskançlıktan, otuz yaş sendromundan, çalkantılı iş hayatından, orta yaş krizine girip başına türlü dertler açan annesinden ve etrafında dönüp duran entrikalardan hiç bahsetmiyoruz bile! Evet, Bridget'in kafası bu kez gerçekten karışık…

“Dürüst olmak gerekirse hangi nesilden olursa olsun tüm kadınların ve hatta erkeklerin içinde şaşkın, çocuksu bir Bridget Jones var. Bu deli kadına kalbimizde yer açmamızın başka bir nedeni olamaz.”

- Robert Potts

“Bridget Jones bir roman karakterinden çok daha fazlası. O artık çağımızın ruhunu temsil eden bir sembole dönüştü…”

- Evening Standard

“Helen Fielding keskin zekâsıyla çağımızın en sevimli, en büyüleyici, en orijinal kadın kahramanını yarattı. Etkisinden kurtulmak imkânsız.”

- Express

“Tıpkı bir günlük gibi yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Vazgeçilmez!”

- Observer

Kapat