Sepetim (0) Sepetimi Göster
%25
Çizgilerle Savaş Sanatı | Sun Tzu | kitapambari.com

ÇizgilerleÇizgilerle Savaş SanatıYaşamınızın Her Alanında, Bir Yarıştan Ya Da Mücadeleden Nasıl Zaferle Çıkarsınız?

Çeviren: Z. Çiğdem Ataman
9,72 TL
- +
12,96 TL
%25
Sepete Ekle
Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Çizgilerle Savaş Sanatı
Çizgilerle Savaş Sanatı Çizgilerle Yaşamınızın Her Alanında, Bir Yarıştan Ya Da Mücadeleden Nasıl Zaferle Çıkarsınız?
Akıl Çelen Kitaplar
9.72

Kazandığımda, taktikleri herkes görebilecektir; ancak kimsenin göremeyeceği, zaferi getiren stratejinin nasıl geliştirildiğidir.
- Sun Tzu

Akılçelen Kitaplar, kişisel gelişim ve iş yaşamı kitaplarında yeni bir yaklaşımla okurlarının karşısına çıkıyor. Uzun süre çok satanlar listesinde yer almış ve yer almakta olan kitapları çizgi roman formatında okuyucuyla yeniden buluşturuyor.

Bir zamanlar yaşlı bir bilgenin söylediği gibi, hayat hiç de kolay değil; özellikle de size zorluklarla nasıl mücadele edeceğinizi öğreten olmadıysa. Karşınıza çıkan türlü sorunla nasıl başa çıkacağınızı öğrenirseniz, hiç kimse ve hiçbir şey sizi durduramaz. Bilge General Sun Tzu, 2500 yıl öncesinden size bir savaşı ya da bir rekabeti zaferle taçlandırmanın sırlarını veriyor.

Savaş Sanatı, savaş ve strateji konusunda yazılmış en eski kitaptır ve günümüzde pek çok ülkede askeri okullarda okutulmaktadır. Ancak kitabın etkileri askeri eğitimle sınırlı değildir; felsefe ve işletme okullarında da okutulmaktadır ve sporculardan işletmecilere, yöneticilerden yatırımcılara kadar farklı meslek gruplarından insanların başucu kitabı olmaya devam etmektedir.

Anlaşmazlıkları ve çatışmaları ne kadar iyi anlarsak, ortaya çıkmalarını da o kadar kolayca engelleyebilir, daha barışçıl bir toplumun oluşmasına katkıda bulunabiliriz.

Antik Çağdan gelen bilgelik. Kesinlikle okunmalı

Kapat