Sepetim (0) Sepetimi Göster
%27
Hatice Kübra Tongar Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm | kitapambari.co

Çocuk Eğitiminde 100 Mucize ÇözümBağlanma-Uyku-Beslenme Problemlerine Çözümler

18,25 TL
- +
25,00 TL
%27
Sepete Ekle
Kargoya 2 iş gününde teslim edilir
Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm
Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm Bağlanma-Uyku-Beslenme Problemlerine Çözümler
Hayykitap
18.25

İnsan doğar, büyür, sever ve evlenir. Kadın ve erkeğin muhabbetle kurulmuş 'sevgi bağı' yeni bir hayatın ilk tohumlarını atar. Her ne kadar doğal ve fıtri bir süreç olsa da, bir kadının 'anne adayı' olması sanıldığı kadar kolay değildir. Bilakis ihtimal oranında bakıldığında milyonda bire tekabül eden bir 'mucize' yolculuğudur.

İşte bu kitap, ilk anından itibaren bedeninde ve ruhunda sayısız mucizeye ev sahipliği yapan anneler için yazılmıştır. Her anne yaşadığı sürecin 'zahmet' değil; aslında küçücük adımlar atarak muhabbetle sürdürülebilecek bir 'rahmet' sağanağı olduğunu bilsin diye kaleme alınmıştır.

Anne-çocuk ilişkisinin temelini oluşturan 'bağlanma' süreci nasıl olmalı, yemek savaşlarını gün yüzüne taşıyan beslenme sürecinin doğallığı nasıl korunmalı, bebeklik ve çocukluk dönemini esir alan uykusuz geceler nasıl huzur içinde uykunun kollarına bırakılmalı soruları mercek altına alınmış; onlarca çözüm önerisi, örnekler ve pratik yöntemlerle birlikte annelerin başucuna armağan bırakılmıştır.

Çünkü annelik bir mucizedir ve her anne mucize bir çözümü hak eder...

Kapat