Sepetim (0) Sepetimi Göster
%20
Gezi Direnişi | Eda Yiğit | kitapambari.com

Gezi Direnişi27 Mayıs - 18 Haziran 2013

Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Gezi Direnişi
Gezi Direnişi 27 Mayıs - 18 Haziran 2013
Bellek
55.55

27 Mayıs - 18 Haziran tarihleri arasını kapsayan kronoloji çalışması: Gezi Parkında, Taksimde, İstanbulun çeşitli yerlerinde ve diğer şehirlerde yaşananlar, basın ve sosyal medyaya yansıyanlar, tweetler, ünlülerin, siyasilerin, kurum ve kuruluşların gün gün açıklamaları ve şu ana kadar yayımlanmamış olan fotoğraflar. Sosyal medyada anonim olarak paylaşılan afiş ve karikatürler, sokaklara dökülen duvar yazıları. TMMOB, Taksim Dayanışması, Sosyalist Feminist Kolektif, Antikapitalist Müslümanlar, Devrimci Müslümanlar, LGBT Blok, İşçi Partisi, Aydınlık Gazetesi, Ulusal Kanal, Sol Gazetesi ve Türkiye Komünist Partisiyle röportajlar. Meslek odaları, taraftar grupları, sendikalar, dernekler, sanatçılar ve uluslar arası destekçiler tarafından yapılan basın açıklamaları. En önemli köşe yazıları, en çarpıcı gazete manşetleri ve istatistikler. Gezi Direnişini konu alan en bilindik müzikler, animasyonlar, oyunlar, mektuplar, web sayfaları, moda akımı, dergiler ve filmler. Dünyada Gezi'ye destek veren şehirlerde yapılan eylemlerden ve direnişin devam ettiği forumlardan fotoğraflar.

 • Açıklama
  • 27 Mayıs - 18 Haziran tarihleri arasını kapsayan kronoloji çalışması: Gezi Parkında, Taksimde, İstanbulun çeşitli yerlerinde ve diğer şehirlerde yaşananlar, basın ve sosyal medyaya yansıyanlar, tweetler, ünlülerin, siyasilerin, kurum ve kuruluşların gün gün açıklamaları ve şu ana kadar yayımlanmamış olan fotoğraflar. Sosyal medyada anonim olarak paylaşılan afiş ve karikatürler, sokaklara dökülen duvar yazıları. TMMOB, Taksim Dayanışması, Sosyalist Feminist Kolektif, Antikapitalist Müslümanlar, Devrimci Müslümanlar, LGBT Blok, İşçi Partisi, Aydınlık Gazetesi, Ulusal Kanal, Sol Gazetesi ve Türkiye Komünist Partisiyle röportajlar. Meslek odaları, taraftar grupları, sendikalar, dernekler, sanatçılar ve uluslar arası destekçiler tarafından yapılan basın açıklamaları. En önemli köşe yazıları, en çarpıcı gazete manşetleri ve istatistikler. Gezi Direnişini konu alan en bilindik müzikler, animasyonlar, oyunlar, mektuplar, web sayfaları, moda akımı, dergiler ve filmler. Dünyada Gezi'ye destek veren şehirlerde yapılan eylemlerden ve direnişin devam ettiği forumlardan fotoğraflar.

   Stok Kodu
   :
   9786058581036
   Ebad
   :
   24.50x21.00
   Sayfa Sayısı
   :
   583
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   2
   Basım Tarihi
   :
   2015-06
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   Kuşe
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat