Sepetim (0) Sepetimi Göster
%9
Her Yönüyle Bilgisayar Eğitimi Akın Efendioğlu | kitapambari.com

Her Yönüyle Bilgisayar Eğitimi

18,20 TL
- +
20,00 TL
%9
Sepete Ekle
Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Her Yönüyle Bilgisayar Eğitimi
Her Yönüyle Bilgisayar Eğitimi
Karahan Kitabevi - Ders Kitapları
18.20
Bu kitap, üniversitelerin tüm fakültelerinde zorunlu olarak okutulan "Bilgisayar-l" ve "Bilgisayar-M" ders içerikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen bilgisayar sertifika sınavla rı için de kullanılabilecek bir kaynak niteliği taşımaktadır. Bilindiği gibi içinde bulunduğumuz 21. yüzyılda teknoloji sürekli olarak yenilenmektedir. Bu bağlamda, kitap hazırlanırken teknolojinin güncelliği korunmuş ve en yeni teknolojik bilgilere yer verilmiştir. Unutulmamalıdır ki, eğitimin kalitesini artıracak olan sadece teknoloji değildir. Önemli olan bu teknolojiyi etkili bir biçimde kullanabilecek öğretmenler, mühendisler, mimarlar, doktorlar yetiştirebilmektir. Kitabın amacı, bu nitelikli insanların yetişmesine olumlu katkıda bulunmaktır.Kitapta yer alan bilgilerin somutlaştırılması ve kalıcılığın artırılması için örneklerden ve projelerden yararlanılmıştır. Bilgisayar sadece okuyarak öğrenilebilen bir teknolojik araç değildir. Bu kitabın tamamlayıcısı elbette bilgisayar laboratuvarı ortamında yapılacak olan uygulamalardır. Bu uygulamaların akıcı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için, konu anlatımlarında sık sık görsel öğelerden yararlanılmıştır.Kitap, altı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümlerden donanım, işletim sistemi ve ofis uygulamaları bölümleri, yazarların kendi bakış açılarını ve deneyimlerini yansıtmaktadır. Bu nedenle, bu bölümler yazılırken kaynak gösterilmemiştir. Fakat kitapta yer alan diğer bölümler için oldukça zengin bir kaynakçaya yer verilmiştir.
 • Açıklama
  • Bu kitap, üniversitelerin tüm fakültelerinde zorunlu olarak okutulan "Bilgisayar-l" ve "Bilgisayar-M" ders içerikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen bilgisayar sertifika sınavla rı için de kullanılabilecek bir kaynak niteliği taşımaktadır. Bilindiği gibi içinde bulunduğumuz 21. yüzyılda teknoloji sürekli olarak yenilenmektedir. Bu bağlamda, kitap hazırlanırken teknolojinin güncelliği korunmuş ve en yeni teknolojik bilgilere yer verilmiştir. Unutulmamalıdır ki, eğitimin kalitesini artıracak olan sadece teknoloji değildir. Önemli olan bu teknolojiyi etkili bir biçimde kullanabilecek öğretmenler, mühendisler, mimarlar, doktorlar yetiştirebilmektir. Kitabın amacı, bu nitelikli insanların yetişmesine olumlu katkıda bulunmaktır.Kitapta yer alan bilgilerin somutlaştırılması ve kalıcılığın artırılması için örneklerden ve projelerden yararlanılmıştır. Bilgisayar sadece okuyarak öğrenilebilen bir teknolojik araç değildir. Bu kitabın tamamlayıcısı elbette bilgisayar laboratuvarı ortamında yapılacak olan uygulamalardır. Bu uygulamaların akıcı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için, konu anlatımlarında sık sık görsel öğelerden yararlanılmıştır.Kitap, altı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümlerden donanım, işletim sistemi ve ofis uygulamaları bölümleri, yazarların kendi bakış açılarını ve deneyimlerini yansıtmaktadır. Bu nedenle, bu bölümler yazılırken kaynak gösterilmemiştir. Fakat kitapta yer alan diğer bölümler için oldukça zengin bir kaynakçaya yer verilmiştir.
   Stok Kodu
   :
   9789756447659
   Ebad
   :
   13.50x19.50
   Sayfa Sayısı
   :
   529
   Basım Yeri
   :
   Adana
   Baskı
   :
   2
   Basım Tarihi
   :
   2011-09
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yazara Ait Diğer Kitaplar
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat