Sepetim (0) Sepetimi Göster
%30
Kayıp Kızlar Adası | Jennifer McMahon | kitapambari.com

Kayıp Kızlar Adası

Çeviren: Süreyya Çalıkoğlu
19,12 TL
- +
27,31 TL
%30
Sepete Ekle
Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Kayıp Kızlar Adası
Kayıp Kızlar Adası
Ephesus Yayınları
19.12

Tavşanın uzattığı patiyi küçük eliyle tutan Ernie, annesinin arabasından inip altın rengi Volkswagen'e gitti ve hiç karşı koymadan, tereddüt etmeden yolcu koltuğuna oturdu. Yüzündeki gülümseme bir an bile kaybolmamıştı.

O gün Rhonda Farr, Pike's Crossing kasabasında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlamıştı. Benzin istasyonunda öyle garip bir şey görmüştü ki, bir suçun işlenmesine tanıklık ettiğini ilk anda fark edememişti. Tavşan kostümü giymiş birinin küçük bir kızı kaçırmasını izlemişti.

Olaya müdahale etmediği için perişan olan Rhonda, soruşturmaya yardımcı olmaya karar verdi. Fakat kızı kaçıran kişiyi bulmaya yaklaştıkça, başka bir kayıp çocukla, yıllar önce ortadan kaybolan en yakın arkadaşı Lizzy ile ilgili gerçeklere de adım adım yaklaştığının farkında değildi.

"Yürek parçalayan, unutulmayacak ve ürpertici bir başyapıt."

- Book Reporter

"Unutulmuş hatıralar, kirli aile sırları ve beklenmedik olaylar, hikâyeye karanlık ve unutulmaz bir tat katıyor."

- Kirkus

"Çocuksu peri masalları ve oyunlarla süslenmiş masumiyet ile gizemin birbirine karıştığı, fazlasıyla merakuyandırıcı bu romanın etkisinden uzun süre çıkamayacaksınız."

- Rundpinne

"Kayıp Kızlar Adası'nın karakterleri ve hikâyesi gerçekten sağlam bir zemine oturtulmuş, ancak sayfalarıçevirmekten korkmanıza neden olacak asıl şey büyüleyici ve tüyler ürpertici gizem unsuru."

- In The Next Room

Kapat