Sepetim (0) Sepetimi Göster
%20
Minik Tavşan Pikniğe Gidiyor | Nalan Aktaş Sönmez | kitapambari.com

Minik Tavşan Pikniğe Gidiyor

10,40 TL
- +
13,00 TL
%20
Sepete Ekle
Kargoya 1 iş gününde teslim edilir
Minik Tavşan Pikniğe Gidiyor
Minik Tavşan Pikniğe Gidiyor
Çamlıca Çocuk Yayınları
10.40
Ailesiyle birlikte ormanın derinliklerinde piknik yapan Minik Tavşanın bu kısa serüveni çocuklara az-çok, dolu-boş, aynı-farklı gibi kavramları öğretiyor. Kavram kitapları olarak tasarlanmış bu kitaplar aynı zamanda sevimli hikâyeler, neşeli sözcükler de içeriyor.

Hevesle toprağa, ağaçlara, çiçeklere, mantarlara bakan Minik Tavşan, bütün çocuklar gibi meraklı ve sürekli dünyayı araştırıyor. Az mı çok mu; aynı mı farklı mı merak ediyor. Hikâyede sık sık kavram ifade eden kelimeler geçiyor.

Minik Tavşan hayatı ödül ceza yöntemiyle, korkuyla değil sevgiyle ve merakla öğreniyor. O yalnızca soruyor, izliyor, merak ediyor ve çocukluğunu doya doya yaşıyor.

Minik Tavşan, hava kararınca ailesi ile birlikte neşe içinde evine dönüyor. Ona dünyayı tanıması için fırsat veren ailesine teşekkür ediyor. Bu sevgi dolu yuvada, güler yüzlü anne babasıyla her zaman kendini güvende hissediyor.

Miniklerin içini ısıtan ve ışıtan Minik Tavşan Pikniğe Gidiyor. İranlı ünlü ressam Melika Saaedanın usta sanatıyla minik okurlarıyla buluşuyor.
Kapat