Sepetim (0) Sepetimi Göster
%25
Monster High 3 - Kurtlar Sofrası (Ciltli) | Lisi Harrison | kitapambar

Monster High 3 - Kurtlar Sofrası (Ciltli)

Çeviren: Belgin Selen Haktanır
Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Monster High 3 - Kurtlar Sofrası (Ciltli)
Monster High 3 - Kurtlar Sofrası (Ciltli)
Doğan Egmont Yayıncılık
16.67
Çılgın parti için geri sayım başlasın ve canavarlar toplansın!

CLAWDEEN WOLF
Ağabeylerinin ve muhteşem görünümlü arkadaşlarının gölgesinde kaldığını düşünen Clawdeen, kendisi için bir şey yapmaya kararlı. Doğum gününeçok az kaldı ve Çılgın Yaş On Altı partisi için hazırlıklar son sürat sürüyor. Fakat bir sorun var: Vogue dergisinin çekimleri, hiç de umdukları gibi gitmedi. Kurt ailesi, saklanmak zorunda ve bu durum Clawdeeni çıldırtıyor. Ta ki sevgili dostu Lala, ona yardım elini uzatana kadar. Ama bir dakika... Yoksa vampir kız, Claudeu mu beğeniyor?!

MELODY CARVER
Melody tarafında işler daha karışık. Bir yandan Bekkanın canavarlara karşı düşmanca eylemlerine engel olması gerek. Diğer yandan geçmişine dair bir sırrı çözmek üzere. En önemlisi de, Jacksonın annesini Salemden gitmeme konusunda ikna etmeli. Kim bilir belki de sesini kullanmalı!

FRANKI STEIN
Brettin, tüm arkadaşlarını ele vererek kendisine ihanet ettiğine inanmak istemeyen Frankie diğer SGDlerin tersine Salemde kalmaya niyetli. Çünkü haklarını savunursa bir şansları olabilir. Peki ama yanında olma cesaretini gösterecekler mi? Hey, orada kimse yok mu?
Kapat