Sepetim (0) Sepetimi Göster
%30
Mucizeler Dükkanına Dönüş | Debbie Macomber | kitapambari.com

Mucizeler Dükkanına DönüşKüçük Mucizeler Dükkanı 4

Çeviren: Ozan Aydın
22,69 TL
- +
32,41 TL
%30
Sepete Ekle
Kargoya 2 iş gününde teslim edilir
Mucizeler Dükkanına Dönüş
Mucizeler Dükkanına Dönüş Küçük Mucizeler Dükkanı 4
Epsilon Yayınları
22.69

Kitapları bütün dünyada onlarca dile çevrilen ve milyonlarca satan Debbie Macomber, en sevilen serisiyle artık Epsilon'da...

Bir Yumak Mutluluk'un hemen yanında, Susannah'nın Bahçesi adında yeni bir çiçekçi dükkânı vardır artık. Dükkânın sahibi Susannah Nelson da Colette Blake adında genç bir dulu, sır sakladığı her halinden belli olan bir kadını yardımcısı olarak işe almıştır.

Susannah ve Colette, Lydia Goetz'in yeni örgü kursuna başladıklarında, Lydia ile kız kardeşi Margaret'ın birtakım sıkıntıları olduğunu fark ederler. Margaret'ın kızı Julia, bir araba kaçırma olayında saldırıya uğramış ve tüm ailesi bu olaydan duygusal anlamda çok etkilenmiştir.

Bir de düğününe aylar kalmış olan Alix Townsend vardır. Ancak Alix bu süreci atlatabileceğinden emin değildir. Hiç tanımadığı yüzlerce misafirin katılacağı şatafatlı bir düğün töreni hiç ona göre değildir. Fakat Lydia'nın örgü kursuna gelen herkes gibi, Alix de her sorunun bir çözümü olduğunu bilmektedir... Ve bu çözümü bulmak için de çoğu zaman başka bir kadının yardımı yeterlidir!

Kapat